yaşamboyu koşu oyunu oyna

Yaşamboyu Koşu Oyunu Nasıl Oynanır?

Yaşam boyu koşu oyunu oyna. Lifetime Run, yönetim ekibimizin şu anda web sitemizdeki herkesle paylaşmaya gerçekten hevesli olduğu, 3D’de başka bir heyecan verici hypercasual koşucu oyunudur, çünkü bu oyunlar asla kaçırılmaz ve biz de onları oynamayı asla özlemediğinizi biliyoruz, bu yüzden sizinle paylaşıyoruz şu an alabileceğimiz en iyi kararlardan biriydi, olumluyuz!

Lifetime Run’a başlayalım!

Bu oyunda amacınız, hayatınızdan mümkün olduğunca çok şey kesmek, bunu sizi yaşlandırmak yerine gençleştiren kapılardan geçerek yapmak ve ayrıca su, egzersiz pedleri ve diğer eşyaları almaktır. sizi yaşlandırmak yerine gençleştirmenize yardımcı olacaktır.

Oğul olamayacak kadar yaşlanırsan kaybedersin ama yolların sonuna, merdiven çıkmak için varsan, gençleştikçe yükselirsin, yani daha yükseğe ulaşırsın. çarpan bonusu gerçekten yükseğe ulaşarak, aksi takdirde daha küçük bir ödül olacaktır.

Her yeni parkurda geçilmesi gereken daha zor kontrol noktaları bulunur, bu nedenle oynarken daha iyi olmaya odaklanın ki bu çok önemlidir. İyi şanslar, iyi eğlenceler ve belki oyunu arkadaşlarınızla da paylaşın, onlar da aynı derecede sevebilirler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.