angry birds rio oyunu oyna

Angry Birds Rio Oyunu Nasıl Oynanır?

Angry Birds Rio oyunu oyna. Herkesin hafızasında yer alan Rio Angry Birds ile önünüzdeyiz ve Rio filminin en şirin karakterlerinden biridir. Hatırladığınız gibi, film kötü adamlar tarafından kaçırılan kuşların özgürlük çabalarına tabidir. Artık bu maceraya katılabilir ve onlardan kurtulmalarına yardımcı olan insanlar olabilirsiniz.

Oyun sadece Fare ile oynanır. Kuşlar askı atışındayken farenizin sol tıklamasını basılı tutarak çekin ve istediğiniz zaman serbest bırakın, uygun bir açı ayarlayın. Tüm kuşları kurtaramıyorsanız, geçerli bölümün tekrar oynatılması gerekir. Ancak tüm kuşları kurtarabiliyorsanız, o zamandan sonra, çok daha gelişmiş seviyelere atlayabilir ve puanınıza puan eklemek için ekleyebilirsiniz.

Ekleme noktalarınızla kilitli bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Ek bilgi olarak: Tüm kuşları serbest bıraktığınızda, atılan herhangi bir Angry Birds varsa, her biri için 10.000 puan verilecektir. Ayrıca, kaydettiğiniz her kafes için 5.000 puan eklenecektir.

Ekranın sol üst köşesinde bulunan geçerli bölüm düğmelerini görecek, oyunu duraklatacak ve sıfırlayacaksınız. “DURAKLAT” düğmesine tıkladığınızda, yardım alabileceğiniz ve oyunun müzik sesini açabileceğiniz düğmeleri kullanabilirsiniz. Hadi, Rio macerasına katılarak neşeli olabilirsin! Bedava Angry Birds Rio oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.