bob the robber 2 oyunu oyna

Bob the Robber 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Bob the Robber 2 oyna ✅✅. hırsız bob 2’de beklenmedik bir maceraya katıl! Her kim soygunun kötü olduğunu söyleyen kimse açıkça Bob ile tanışmadı. Şehir tehlikede ve sanırım diğer tüm kahramanlar başka şeylerle uğraşmakla meşgul. Bu kez sorunları çözmek için Bob’a düşüyor. Bu gizli hırsızlık macerasında şehri kurtarmak için yerel hırsızlara yardım et! Pelerin ve hançer zamanı!

Bir şehri kurtarmak bir hırsız, nadir bir durumdur, ancak Bob’un iş kolunda hiçbir şey sıradan değildir. Kleptomaniac eğilimlerini iyi kullanmak için mutludur ve sizin yardımınızla herhangi bir suçu kaldırabilir. Daha önce hiç sahip olmadığınız bir perspektifle şehir turuna çıkmaya hazır olun. Bob Robber 2, her biri güvenlik kameraları, korumalar, tuzak kapıları ve daha fazlasıyla dolu 10 farklı seviyeye sahip! Her seviyenin, seviyeyi geçmek için tamamlamanız gereken bir amacı vardır. Genellikle, bu, yakalanmadan belirli bir öğeyi çalma etrafında döner. Seviye hedefine giden yol kilitli kapılar, devriye korumaları ve güvenlik kameraları tarafından engellenecek. Kapı kilidini açmak için kilit seçiminizi kullanabilirsiniz. Devriye korumalarını geçmek biraz daha zor. Geçiş görevlisine arkadan gizlice girip onu yere seren bir fırsat bulana dek gölgelerde saklanın. Güvenlik kameraları kendi başlarına bir mücadele sunuyor. Her biri, kameranın dönme noktasının hemen altında kör bir noktaya sahip. Tam olarak bu kör noktalarda hareket etmeden durmak sizi tespit edilmekten alıkoyacaktır. Güvenlik kameralarının bulunduğu odalarda ayrıca bir araya getirebileceğiniz gölgeler de bulacaksınız. Kamerayı geçtikten sonra, yeni bir sorun elektronik kapılar şeklinde kendini gösterecektir. Bunları açmak için devre kartını sabote etmeniz gerekir. Neyse ki, seviyelerde fazladan araçlar bulabilir veya dükkanda her seviyede sakladığınız parayla yeni araçlar satın alabilirsiniz. Şehir, bu soygundan kurtulma yeteneğine bağlı! Bob’un yakalanmadığından emin olabilir misin?

Bob’un bir sonraki macerasında ne tür bir sorun yaşadığını görmek ister misin? Bob’un heyecan verici kariyerinin bir sonraki bölümlerini keşfetmek için Bob Robber 3, Bob Robber 4 ve Bob Robber 5’e gidin!

Geliştirici
Miyav Beast Bob Robber 2 yaptı.

Yayın tarihi
Kasım 2013

Özellikler
Bob Robber serisindeki ikinci macera
Platform bilinmez gizli oyun
Yararlı araçlar topla
Farklı düşmanları ve engelleri aşmak
Kontroller
Oyunu oynamak için ok tuşlarını kullanın. Korumaları vurmak için boşluk çubuğunu kullanın. Bob the Robber 2 oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.