web analytics

canavar okulu zorlukları

Canavar Okulu Zorlukları Oyunu Oyna

Monster School Challenges, çeşitli creeper’lar, zombiler, Noob’lar, Stevers ve içlerinde diğer sevilen pikselli karakterler içeren birden fazla mini oyun içerdiğinden, baştan sona gerçekten ilginç bir deneyim olan web sitemizdeki en iyi yeni Minecraft Noob Oyunlarından birini temsil ediyor. , ve onları oynarken çok eğleneceğinizden eminiz!

Bakalım Monster School of Minecraft’ta hangi zorluklar sizi bekliyor!

‘Yeni Oyun’ ve ‘Devam Düğmeleri’nin altında, her biri kendi mini oyununa sahip üç özel dersiniz var:

  • Ders 1 – Şişe Çevirme : Burada, şişeyi havada çevirmeyi denemek için kaydıracaksınız ve ardından masanın üzerine yukarı doğru ineceksiniz. Başka bir pozisyona düşerse kaybedersiniz.
  • Ders 2 – Parkour : İleri koşmaya başlamak için tıklayın ve durdurmak için S’ye basın. Tuğlaların yukarıdan düşüp kafanıza çarpmaması için gerektiğinde durun ve diğer engellerden de kaçının.
  • Ders 3 – Hız Treni : Noob pistlerde hız treninde ilerlerken, TNT’nin üzerinden atlamak için tıklayın/dokunun, aksi takdirde patlar ve kaybedersiniz.

Yeni Oyun seçeneğini seçerseniz, aynı oyunları sırayla ve kendi oyununuzu ayrı ayrı seçmek istemiyorsanız birden fazla seviyeden geçeceksiniz. Bunların hepsi bu kadar basit ve eğlenceli, yani bu oyuna hemen başlamak, sizi şu anda yaparken görmeyi umduğumuz şeydir!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
kolay oyun

sanane

Kasım 9, 2022