web analytics

drac & franc: zindan macerası

Drac & Franc: Zindan Macerası Oyunu Oyna

Drac & Franc: zindan macerası oyunu – Sizi Drac & Franc: Dungeon Adventure’da Drakula ve Frankenstein’a katılmaya ve zorlu yolculuklarında onlara yardım etmeye içtenlikle davet ediyoruz! Frankenstein ve Drakula…
«Drac & Franc: Zindan Macerası» oyunu hakkında

Sizi Drac & Franc: Dungeon Adventure’da Dracula ve Frankenstein’a katılmaya ve zorlu yolculuklarında onlara yardım etmeye içtenlikle davet ediyoruz! Frankenstein ve Drakula ana karakterlerdir. Birbirlerinden inanılmaz derecede farklılar ama birlikte iyi çalışıyorlar ve takım olarak birçok sınavdan geçiyorlar. Ve ancak yeteneklerinin her birini dikkatli bir şekilde kullanarak onlarla başa çıkabileceklerdir. Küçük canavarların istismarları, ortak bir hedefe ulaşmak için yoldaşlığı, farklılıklara rağmen dayanışmayı ve ekip çalışmasını teşvik eder.

Nispeten basit olmasına rağmen, bu oyun büyüleyici ve heyecan verici! Tüm seviyeleri bitirene kadar oynamayı bırakamayacaksınız, bu yüzden bir arkadaşınızla veya partnerinizle oynamayı deneyin. Oyunda gezinmek kolaydır. Ok tuşlarını bir kişi kahramanı kontrol etmek için kullanırken klavyedeki A, W ve D tuşlarını diğer oyuncu kullanıyor. Bölümü tamamlamak için labirentin dibine ulaşmalı ve kahramanlar için tasarlanmış portallardan geçmelisiniz. Bu yeni oyunu oynarken iyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.