web analytics

garby

Garby Oyunu Oyna

Garby, çocuklara çöpün çevreye verdiği büyük zararı, orada ne tür çöp ve atıkların olduğunu ve neden yapmaları gerektiğini öğretmeyi amaçladığı için ekolojik eğitici rolü olan, koşma ve zıplama içeren bir platform-macera oyunudur. uygun yerlere atılmalı ve geri dönüştürülmelidir.

Evet, ona ‘Garby’ deniyor çünkü o yaşayan, nefes alan, yürüyen bir çöp kutusu ama elbette sizin yardımlarınız sayesinde mahalleyi ve dünyayı kurtaracak biri!

Garby’nin çevrimiçi olarak çöpleri toplamasına ve dünyayı temizlemesine yardım edin!

Hareket etmek için sağ ve sol ok tuşlarını, zıplamak için boşluk tuşunu kullanın ve yol boyunca çöpleri toplayıp sokaktan uzaklaştırmak için her bir konumda hareket edin. Alacağınız öğeler arasında şunlar var:

  • kartonlar
  • kasalar
  • artık balık gibi yiyecekler
  • kutular
  • ve daha fazlası…

Her koşunun sonunda, ilk seviyede E-Atık olan gibi bir patron savaşına sahip olacaksınız, yani normalde atılamayan bilgisayarlar ve teknolojik eşyalar, gerçekten zarar verici oldukları için. Kötü bilgisayar korsanı eşyaları gökyüzünden gönderirken, hepsini almak için sola ve sağa koşun.

Bu sizin öncülünüz, nasıl uygulanacağını biliyorsunuz ve tüm içeriğimizde olduğu gibi bu oyunda da en iyi zamanları geçireceğinizden eminiz, çünkü burada en iyisi olmadan hiçbir gün kalmadı. !

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.