web analytics

hırsız kardeşler 4 oyunu oyna

Hırsız Kardeşler 4 Oyunu Nasıl Oynanır?

Hırsız Kardeşler 4 oyna . Sadece en becerikli ve cesur mahkumlar firar girişimi. Bağımlılık oyun para Movers ceza kardeşlerle tanışın ve onları farklı zorlu ve eğlenceli seviyeleri ile onların hapishane hücresinden kaçmasına yardımcı. Bu ülkenin en güvenli hapishanesidir ama kardeşler belirlenir. Onları durdurmak için hiçbir miktarda tuzak, güvenlik kamerası veya muhafız yeterli olmayacaktır. Hapishaneye gizlice ve onların özgürlük ulaşmak için onlara yardım!

Para Movers kaçmaya çalışan iki kardeş kontrol bir hapishanede gerçekleşir. Bu oyunda toplam 20 seviye var ve her seviyede farklı engellerle karşılaşacaksınız. Oyuncu olarak Amacınız düğmeleri iterek, kolları çekerek, nesneleri atarak ve hareket ettirerek ve bazen hapishanenin diğer tehlikeli sakinlerinden kaçarak bu engellerin üstesinden gelmektir. Hapishane ıssız değildir ve bazı seviyelerde, diğer mahkumlar ve muhafızlarla yüzleşmek Zorundasınız, hepsi sizi kaçmaktan alıkoymaya çalışıyor. Suçlu kardeşler iki farklı şekilde inşa edilmiş adamlardır. Biri büyük, diğeri küçük. Büyük kardeş nesneleri atma yeteneğine sahiptir ama onun küçük kardeşi hız ve çeviklik yoksun. Küçük kardeş daha hızlıdır ve büyük kardeşinden farklı olarak dar geçitlerden geçebilir. Seviyeleri tamamlamak ve yolunuzu temizlemek için, her iki karakteri de kullanmanız gerekir, çünkü biri diğerinin yapamayacağı yerlere ulaşabilir. Her seviyede, bonus seviyesinin kilidini açmak için toplamanız gereken para torbalarını da göreceksiniz. Her seviye 3 para torbaları vardır ve bunların hepsi toplamak kolay olacaktır. Oyundaki tüm para çantalarını topladıktan sonra, bonus seviyesini oynayabilir ve kardeşlerin zenginliklerle hapishaneden kaçmasına yardımcı olabilirsiniz!

Hapishaneden kaçmanın bu kadar eğlenceli olacağını kim düşündü? Maceracı doğaları nedeniyle, kardeşler özgürlüğe ulaştıklarında mutlaka belaya girecekler. Para Movers oyunları koleksiyonumuzda suçlu kardeşlerin diğer maceralarını kontrol edebilirsiniz. Eğlenin ve yakalanmayın yok!

Geliştirici
Miyav canavar bu oyunu, yanı sıra netice, para Movers 2 geliştirdi.

Yayın Tarihi
Mart 2018

Özellikler
2D grafik
Kontrol 2 karakter
20 farklı seviye
Bir unlockable bonus seviyesi
Denetim
Küçük kardeşi kontrol etmek WASD tuşlarını kullanın. Büyük kardeşi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Hırsız Kardeşler 4 oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.