web analytics

super donkey kong 99

Super Donkey Kong 99 Oyunu Oyna

Super Donkey Kong 99 oyunu oyna. Super Donkey Kong 99 artık dünyanın her yerindeki herhangi bir bilgisayardan web sitemizde oynanabilir, engellenmemiş ve ücretsiz olarak oynanabilir, bu nedenle kullanmak için bir konsol arama zahmetine girmeyin, çünkü klasik retro oyunları oynamak artık her zamankinden daha kolay. eski hayranlarına neşe getirebilecek veya yepyeni bir izleyici kitlesi getirebilecek geçmiş!

Super Donkey Kong 99’u çevrimiçi, engellenmemiş, indirmeden deneyin!

Oyun, hareket etmek için okları, zıplamak için Z’yi kullandığınız ve her seviyenin sonuna ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınız, düşmanlardan, çukurlardan, tuzaklardan ve diğer tehlikelerden kaçınarak konumlardan geçerek, çarpmadan beri yandan kaydırmalı bir maceradır. ya da bunlara düşmek, kaybetmek ve sıfırdan yeniden başlamak zorunda kalmak demektir.

İlerlerken, büyük bir puan kazanmak için mümkün olduğunca çok muz topladığınızdan emin olun, ancak aynı zamanda Donkey Kong aç olduğu ve günün sonunda bir maymun olduğu için.

Eğlence bir tık ötede sizi bekliyor, bu yüzden hemen şimdi bu yeni oyunu deneyin ve web sitemizde başka hangi eski oyunları görmek istediğinizi yorumlarda bize bildirin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.