web analytics

punk vs pastel, oyunu oyna

Punk Vs Pastel, Oyunu Nasıl Oynanır?

Punk Vs Pastel, kızlar için çevrimiçi en heyecan verici makyaj ve giydirme oyunlarından biridir, şu anda web sitemizde sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz, bu oyunların ziyaretçiler tarafından her zaman çok iyi karşılandığını çok iyi biliyoruz. Burada sadece en iyiyi hak ettiğiniz için, düşük içerikle asla uğraşmadan bu tür için mahsulün kremasını getirdiğinizden emin oluyoruz!

Punk Vs Pastel: Hangi moda akımı kazanacak?

Kız için iki stilin her birinde bir makyaj yapın, yani her biri iki stilden birine sahip kız başına iki aşama olmak üzere toplam dört aşamanız olacak ve ardından makyaj ve giyinmeye bölüneceksiniz.

Makyaj için istediğiniz renklerde allık, ruj ve göz farı uygulayabilir, dilerseniz piercing kullanabilir, hatta kaş veya kirpik boyayabilir ve fırçalayabilirsiniz.

İşiniz bittiğinde, önceden yapılmış kıyafetleri kullanarak veya üstleri, altları ve ceketleri, tozlukları, saç kesimlerini karıştırıp eşleştirerek kızlarımızı giydirin ve küpeler, kolyeler, gözlükler veya çantalar gibi aksesuarları unutmayın.

Size en iyisini diliyoruz, eğlence sadece burada mümkün ve umarız siz de tüm eğlence için arkadaşlarınızı davet edersiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.