rihanna ünlü makyajı oyunu oyna

Rihanna Ünlü Makyajı Oyunu Nasıl Oynanır?

Rihanna Ünlü Makyajı oyunu oyna. Merhaba kızlar. Kraliyet peri prenses dünyası ile yeni bir oyun oynamaya hazır olun. Bu oyunda göreviniz Makyaj ile kraliyet peri prenses yardımcı olmaktır. Ekrana dokunun, Bu oyunda sizin için birçok eğlenceli aktivite dahil, Bu Kraliyet Peri Prenses dünya spa oyunda kraliyet tedavisi yaşayabilirsiniz. Yani, bu peri prenses düğün salonu spa oyunu oynamak ve keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Yüz bakımı için prenses spa’ya götürün. Doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için cildini temizleyin, pul pul dökün ve nemlendirin. Ona yatıştırıcı bir salatalık maskesi verin ve kaşlarını düzeltmek için biraz zaman ayırın.

Spadan sonra makyaj zamanı için salona gidin! Ruj, göz kalemi ve rimel uygulayın. Yanaklarını sıcak renkli bir allıkla aydınlatın ve vurgulayıcıyı gözlerini dışarı çıkarmayı unutmayın. Güzel prenses için sevimli bir saç modeli seçin, ardından mükemmel kıyafeti bulmak için kraliyet dolabınıza gidin! Bedava Rihanna Ünlü Makyajı oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.