selena yüz bakımı oyunu oyna

Selena Yüz Bakımı Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Selena Yüz Bakımı oyna . Makyaj Me, şimdi kullanılabilir!
Burada doğan güzellik için benzersiz tasarımlar yapabilirsiniz. Ve bir ten rengi seçerek başlayın, bu harika işi yapmak için sayısız kozmetik ve süslemeler elde edersiniz.
Her şey bittikten sonra, harika Tasarımlarınız için bir resim çekmeyi unutmayın. Ayrıca, kendiniz tarafından yapılan mükemmel yüzden bu kadar memnunsanız, sadece haftanın en iyi yüzleri için meydan okumak için resimleri gönderin ve Libii hayranları da sizinle çalışmalarını paylaşacak!
Şimdi bize katılmak ve tüm dünyada en iyi şifoniyer olmak için en iyi denemek için tüm makyaj meraklıları çağırıyoruz!
Nasıl Oynanır:
Oyunu açın ve öncelikle güzel kız için en sevdiğiniz ten rengi seçiniz, başlamak için oyun tıklayın, o zaman böyle, BB krem koyarak kaşlarını kalem, dövme çizim ve benzeri gibi, yüzünde ne olursa olsun yapmak için ücretsiz olacak. Ayrıca, bu oyunda kepek-yeni şeyler bulabilirsiniz —— elmas taklidi, lütfen kızın yüzüne herhangi bir yere sürüklemeyi deneyin! Eğer sadece koymak öğeleri beğenmezseniz, bunları kaldırmak için belirtilen temizlik yağı kullanın lütfen. Sonunda, neden sonsuza kadar özel koleksiyonlarından biri olarak inanılmaz kız için bir fotoğraf çekmek değil, ya da aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu salon oyununu elde edene kadar makyajda ne kadar parlak olduğunuzu asla bilemezsiniz! Hadi, sadece deneyin ve özgünlüğünüzü serbest bırakın! Selena Yüz Bakımı oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.