web analytics

süper kahramanlar tiktok parti görünümleri

Süper Kahramanlar TikTok Parti Görünümleri Oyunu Oyna

Süper kahramanlar bile, sosyal medyayı takip ettikleri için TikTok’ta harika parti görünümlerinin yayınlanmasını istiyor, böylece hem insanların kurtarıcısı hem de moda ilham kaynağı olabilirler, sizi bu oyundan dört kıza yardım etmeye davet ediyoruz. kızlar için en iyi yeni oyunlarımızdan birinde onlara sağlayacağınız makyaj ve yeni kıyafetler!

Süper Kahramanlar için en iyi TikTok Parti Görünümlerini deneyin!

Tabii ki makyaj yaparak başlayın, ruj, göz farı ve allık uygulayacağınız yerde, hepsi en çok sevdiğiniz renkte, kirpiklerin şeklini seçecek, aynı zamanda kaşları şekillendirecek ve boyayacaksınız. hatta kontakları kullanarak yeni bir göz rengi seçin.

Sırada süper kahraman kızları giydirmek geliyor, bu yüzden mevcut harika üst ve altları karıştırıp eşleştirin, yoksa bir elbise de seçebilirsiniz ve ceketleri unutmayın, üşüyebilirler. Tozluklarınız da var, onların saç stilini seçebilir, kolye, küpe, gözlük ve çantalarla süsleyebilirsiniz.

Bu kadar eğlenceli ve basit, bu yüzden her birinizin hemen yapacağını görmeyi umduğumuz şey bu oyuna hemen şimdi başlamak, bundan sonra size sunduğumuz daha fazla oyuna kesinlikle göz atmalısınız, asla hayal kırıklığına uğratmazlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.