web analytics

Mario Oyunları

TÜM OYUNLAR

Mario oyunları oyna. Mario oyunlarının büyülü dünyasına hoş geldiniz. Mario, birkaç neslin en sevilen kahramanlarından biridir. Hem yetişkinler hem de çocuklar onu sever. “Mario” oyunları bölümümüz çeşitli türlerde oyunlar içerir: oyun salonları, görevler, mantık oyunları, bulmacalar, bulmacalar vb. Hem 3D grafiklere sahip oyunlar hem de çocukluktan kalma sevimli 8 bitlik oyunlar sizleri bekliyor. Bölümümüzde, Mario dünyasındaki tüm karakterler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Super Mario Run 2, Super Mario Runner ve Minecraft Mario Runner’da zorlu bir koşucuya dönüşecek ve her yarışta bir numara olacaksınız. “Süper Mario Bros” oyununda oyuncular gerçek kuruculara dönüşebilir ve kendi kişisel seviyelerini yaratabilirler. Ayrıca bölümde toplanan harika oyunlarda Super Mario’nun dostları ve düşmanları ile arkadaş olabilirsiniz. En küçük oyuncular için, Super Mario ve arkadaşlarıyla boyama sayfalarında bulmacaları çözmeyi, mantık oyunları oynamayı veya oynayan bir destanının karakterlerini boyamayı teklif ediyoruz. İyi oyunlar!

Mario, tüm dünyada oyun oynamak için sembolik bir karakterdir. Kırmızı tulum giymiş küçük İtalyan karakter , 2D sette kısa bir platform macerasıyla başlayan dünyanın en uzun oyun hikayelerinden birine sahip ve şimdi 2020’de erkeklerin hala oynamayı sevdiği 3D Mario oyunları var ve hatta Bugün burada, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz her türlü Mario mücadelesini bir araya topladığımız Mario oyunları çevrimiçi kategorisini yayınladığımız web sitemizde bulabileceğiniz belirli araba oyunlarında yarış oyunları ve bugünden itibaren hatta nerede olursanız olun telefonlarınızda ve tabletlerinizde deneyin.

Mario sahneleri inanılmaz olacak, çünkü ilk orijinal oyunu 1990’larda olmasına rağmen, klasik Mario oyunu hala popüler ve platform macerasının erkeklerin hala oynamayı sevdiği yeni versiyonları olduğunu görebilirsiniz. Maceraların her birinin sonunda prensesi kurtarmaya çalışırken Mario’nun görevini tamamlamasına ve çok puan kazanmasına yardım edin.

Mario ve arkadaşlarıyla ilk macera oyununa başlayalım!

  • mario klasik

Dediğimiz gibi, İtalyan tesisatçı Mario’nun orijinal hikayesi bir platform hikayesine dayanıyordu. Mario, iş için giyinmiş sıradan bir tesisatçıdır, her zaman kırmızı bir tulumu vardır, bir şapkası vardır ve hatta büyük burnunun altında görülebilen küçük bir bıyığı vardır. Mario pembe bir elbise giymiş bir prensese aşık oldu ve ilk Mario oyununun Nintendo konsolunda oynanabildiği 1990’dan 2020’ye kadar Mario hala prensesi dinozorlardan, kötü otlardan, ejderhalardan ve sizden kurtarmaya çalışıyor. Tıpkı sizin için ücretsiz çevrimiçi oynamanız için daha önce yayınladığımız erkekler için macera oyunlarının içinde olduğu gibi, yayınlayacağımız tüm Mario macera mücadeleleri boyunca hikayenin bir parçası olacak. Mario klasik oyunlarının içinde, dokular ve grafikler 2020’deki

gibi olağanüstü olmayabilir.Ama harika zaman geçireceğinizden eminiz çünkü sevgili çocuklar, Mario’nun macerasını ve sevimli prensesini kurtarma görevini bitirmesine yardım etmeye başlamak harika bir deneyim olacak.

İtalyan tesisatçı, Mario’nun her adımında engellerin olduğunu göreceğiniz dijital bir dünyanın içinde olacak ve onların üzerinden geçmesine ve seviyeyi bitirmeye başlamasına yardımcı olmak için odaklanmanız ve konsantre olmanız gerekiyor. seviye atla ve prensese bir adım daha yaklaş. Mario dünyaları çok basit olacak, zemin ve duvarlar, üzerinde koşabileceğiniz büyük tuğlalardan yapılacak ve eğer üstünüzdeyseler, Mario’nun kafasını onlara çarparak yok edilebileceğini göreceksiniz ve görün. Mario’nun maceranızda size yardımcı olabilecek süper güçler kazanmasına yardımcı olabilecek yeni yolları, farklı yetenekleri ve özel jetonları nasıl açabileceğinizi öğrenin.

Mario oldukça küçük olmasına rağmen, çok cesur olduğunu ve onu daha büyük, daha güçlü ve daha da hızlı yapabilecek bir sırrı olduğunu görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kafasından daha büyük bir şapkaya sahip küçük bir karakter olsa bile Mario’nun kafasını onlara vurarak yok edilebilecek tuğlaların içine gizlenecek tüm kırmızı mantarları bulmak. Ayrıca, kırılabilir tuğlaların içinde paralar bulabilirsiniz, çünkü daha fazla puana sahip olmak için macera boyunca mümkün olduğunca çok sayıda küçük altın para toplamanız gerekecek ve bunlar tuğlaların içinde birden fazla kez gizlenebilir. , bu yüzden onları kurutacağınızdan emin olun.

Mario ile bir maceranın içine girdikten sonra, bir çok gizli dünya bulacaksınız ve en kısa sürede tam olarak keşfedip ana göreve geri döndüğünüzden emin olmalısınız ve bu gizli dünyaları içeride bulabilirsiniz. içine atlayabileceğiniz drenaj boruları, ancak çok dikkatli olmanız gerekiyor çünkü onların da sırları var. Klasik Mario oyunlarındaki en büyük tehlikelerden biri etçil bitkiler olup boruların içinde yükselip altına girecek, bu yüzden onlardan uzak durmalısınız çünkü Mario’yu ısıracaklar ve bu da sağlık barınıza zarar verecektir.

Tüm Mario macera oyunları sınırsız olabilir ve içinde oynayabileceğiniz birçok seviyeye sahip olacaklardır, bu yüzden mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kuralları öğrenebildiğinizden ve her birinde kontrollerin çok kolay olduğundan emin olmalısınız. her biri aynı olacağı için, Mario’yu hareket ettirmeye başlamak için OK tuşları ve doğru mantar türünü yediğinizde ve süper güçler elde ettiğinizde, onları macera boyunca kullanmak için SPACE tuşunu kullanmanız gerekiyor.

  • Luigi – Mario’nun yeşil yardımcısı

Bu oyunlar uzun ve tehlikeli olduğundan, İtalyan tesisatçının maceralarını bitirmek için yardıma ihtiyacı olabilir ve bu özel durumlarda Mario’nun sadık arkadaşı ve yardımcısı Luigi’yi doğurabileceğini görebilirsiniz. Bu isim Mario oyunları kategorisinde de oldukça popüler ve hatta Luigi’nin maceralardan, renklendirmeden, eğitimden ve hatta araba veya motosikletlerle yarışmadan farklı olabilen kendi oyunlarına sahip olacağını göreceksiniz.

Luigi, Mario’dan biraz daha uzun olduğu ve farklı bir genel renge sahip olacağı için iki karakter kolayca tanınabilir ve birbirinden ayrılabilir. Luigi’nin simgesel yeşil tulumları çok popüler ve hatta kıyafetine uygun yeşil bir şapkası bile olacak ve Mario gibi onun da değiştirebileceğiniz küçük bir bıyığı var çünkü Mario ve Luigi’nin farklı giyinme ve makyaj mücadeleleri bile farklı. Web sitemizde orijinal Mario veya Luigi oyunlarını seven ve oynayan kızlar.

Luigi ile birlikte, Mario’nun daha da önemli olan başka bir yardımcısı olacak, çünkü görünüşte çok kısa olacak ve Mario ya da Luigi’nin atı olarak kabul ediliyor, ancak bir at gibi görünmeyecek. Mario’nun oyununda kontrol edebileceğiniz üçüncü karakter, Mario’nun atı gibi davranacak bir dinozor ve bir kaplumbağanın birleşimi olacak, çünkü karakterler uzun mesafelerde daha hızlı olabilmeleri için maceralarında ona binecekler ve dino kaplumbağa özel mantarları yiyerek de doğabilir, ancak sadece özel seviyelerde ve Mario ile tüm maceraları ve görevleri hiçbir karaktere zarar vermeden bitirebildiğinizden emin olmalısınız.

  • Mario Kart

Orijinal Mario oyunuyla birlikte, oyunlar kategorisinde gezinirken, Mario ve Luigi’nin özel renklerle resimleri boyamaya başlamanız için kaç tane ilginç resim hazırlayacağını göreceğiniz Mario boyama zorlukları gibi birçok başka oyun türü bulacaksınız. Mario Nintendo oyununun orijinal resimlerini mümkün olduğunca yeniden oluşturmaya çalışın. Web sitemizdeki bir diğer popüler Mario video oyunu, ne kadar eğlenebileceğinizi görebileceğiniz Mario bulmacası mücadeleleri olacak, çünkü Mario ve Luigi, daha önce oynamış olabileceğiniz maceralardan size özel bir bulmaca resmi hazırlayacak. ve böylece bir avantajınız olacak.

Ancak, web sitemizdeki en önemli ikinci Mario oyunları, tüm erkeklerin onları yayınladığımızdan beri en az bir kez oynadığı Mario Kart ve Mario Araba oyunlarıdır ve her Mario mücadelesinin arabalar, kamyonlar , kartlar içerdiğini görebilirsiniz. , ATV, motosikletler veya bisikletler tüm erkekler için çok popüler ve hatta ilginç.

Mario ile oyunlar içeren bu yeni kategoride birçok araba ve yarış mücadelesi var, çünkü tüm erkekler hızlı araba sürmeyi sever ve Ferrari arabalarını yaratan ülke olan İtalya’dan olduğu için Mario da bir benzin kafasıdır, bu yüzden sen Tüm arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çocuklar için çok sayıda Mario Truck Ride, Mario Adventure Ride ve Mario ATV oyunları bulabilirsiniz. Her oyunda, arabaların motorunu çalıştırmak, sürmek ve Mario’nun yarışları bitirmesine yardımcı olmak için klavyedeki A, S, W, D veya OK tuşlarını kullanarak kontrollerin aynı olacağını görebilirsiniz. , Mario dünyasında nesneleri teslim edin ve gerçek bir İtalyan sürücü olmaya nasıl bir adım daha yaklaşabileceğinizi görün ve bunun size birçok puan kazandıracağından eminiz.

Mario Kart destanı sadece burada sitemizde çok popüler değil, çünkü sevgili çocuklar, bunun arkadaşlar arasında farklı kartlarla farklı dünyalarda yarışmaya dayanan tamamen yeni bir Mario oyunları serisi olduğunu ve Nintendo’da çok popüler bir oyun olduğunu göreceksiniz. Her yaştan çocuk ve yetişkinin Mario Kart’ı çok oyunculu modda arkadaşları ve hatta dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla oynadığı platform, Mario Kart yarışlarında en hızlı oyuncular olarak rakiplerini yenmeye çalışacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin