mario street fight oyunu oyna

Mario Street Fight Oyunu Nasıl Oynanır?

Mario Street Fight oyununu oyna. Süper Mario Kardeşlerin maceralarından bir diğeri daha güzel ve farklı devam ediyor! Mario, Luigi, Prenses Şeftali ve Kurbağa dövüş sanatlarını merak ediyor ve şimdi kendilerini geliştiriyorlar. Bu dövüş provaları için ortak olmak ister misiniz? Ayrıca, iki kişiyle aynı anda oynanan bu oyunda, diğerinden daha güzel bir özel hamle ve vuruş tekniği bekleyeceksiniz.

Oyun yüklendikten sonra, “PLAY” (OYNAT) düğmesiyle ana menüye giriş yapın. Bir sonraki menüden “BAŞLAT” düğmesine tıklayarak oynatıcınızın numarasını seçin. Daha sonra karakterinizi ve stratejinizi belirleyin ve aşağıdaki dövüşler için başlayın. Oyunun kontrolleri aşağıdaki gibidir:

1.PLAYER

Hareketli: “W, A, S, D”
Saldırı: “J, K, L, U, I, O”

2. Oynatıcı

Taşınma: “OK”
Saldırı: “1,2,3,4,5,6”, “sayısal klavyede”

Size oyun hakkında kısa bir bilgi verelim: Street Fighter, Fighter Kralı ve Dövüş Sanatı gibi efsane dövüş oyunlarında olduğu gibi, bu oyunda da özel Dövüş Anahtar Kombinasyonları kullanılır. Tuş kombinasyonlarını bilmiyorsanız veya hatırlamıyorsanız, “?” Düğmesini tıklayarak öğrenebilirsiniz. tuşuna basın. Bu şekilde, hadouken ve shoryuken teknikleri gibi bazı teknikleri kullanabilir veya hatta 20 vuruşa eşdeğer vuruşlar gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek vuruş vuruşları yapmak için enerji çubuklarını doldurmanız gerekir. Bunu normal bir yumruk ve tekme ile savaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Her oyuncunun dövüş oyununun çoğunda olduğu gibi farklı özelliklere sahip olduğunu unutmayın.

Oyun sırasında, sırasıyla oyunun müzik sesini açıp kapatabilir, ana menüye dönebilir ve bir kez ve herkes için oyunu ekranın sol alt köşesinde bulunan düğmelerle duraklatabilirsiniz. . En güzel ikili dövüş oyunları için bizi takip etmeye devam edin. Keyfini çıkarın! Bedava Mario Street Fight oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.