web analytics

mario ve arkadaş bağlantısı

Mario ve Arkadaş Bağlantısı Oyunu Oyna

Mario ve Friend Connect, Mario Oyunları kategorimize eklenen ilk mahjong oyunlarından biri, bunu söylüyor çünkü maç 2 oyunları burada üç öğeli oyunlar kadar sık ​​görülmez, ancak Mahjong eski bir Asya oyunudur, bu yüzden Japonya’dan gelen bir video oyunları serisi olan Mario ile eşleştirilmesi çok mantıklı. Hemen şimdi size kuralları öğretelim, oyunu oynamayı kolay ve eğlenceli hale getirelim!

Bu yeni Mahjong oyununda Mario ve Arkadaşlarını birbirine bağlayın!

Aralarında hiçbir şey olmadan birbirine bağlanabilen aynı karaktere sahip bir çift iki kiremit bulmanız gerekiyor ve üzerlerine tıkladığınızda ve fayanslar kaldırıldığında karşılığında puan kazanıyorsunuz ve oyunu temizlediğinizi biliyorsunuz. Tabii ki tüm karolar eşleştirilip kaldırıldıktan sonra seviye atlayın.

Zor olan şey hızlı hareket etmektir, çünkü her seviyede azalan bir çubukla temsil edilen bir zaman sayacına karşı oynuyorsunuz, bu yüzden aşamaları çubuk boşalmadan önce bitirdiğinizden emin olun, aksi takdirde kaybedersiniz ve sıfırdan yeniden başlamak zorunda kalırsınız. İyi şanslar, tadını çıkarın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.