web analytics

süper mario 63

Süper Mario 63 Oyunu Oyna

Super Mario 63, herhangi bir medyanın büyük hayranlarının, en sevdikleri mülklerden ilham alarak kendi içeriklerini oluşturabileceklerini kanıtlayan bir oyundur, çünkü bu şeyleri o kadar çok seviyorlar ki, ruhlarını hayallerini yaratmaya akıtıyorlar, tüm bunlar en başından beri açık. – Hayranlara istediklerini sunma şansını kaçıramayacağımız web sitemizde SM63 oynamaya başlar başlamaz gidin!

Haydi Super Mario 63’ün muhteşem dünyasına dalalım ve sayısız macera yaşayalım!

Kullanacağınız basit mekanikleri öğreneceğiniz bu oyunun öğretici seviyesi olacak kutlamalar için kaleye giderken oraya önce Bowser geldi ve her zaman yaptığı gibi Prenses Peach’i kaçırdı ve Yok edildikten sonra Mantar Krallığının kaosa ve karanlığa inmesine neden olan Shine Sprite Orb ile uğraşır.

Şimdi, sadece sizin rehberliğinizde Mario, yeni parlak sprite küreleri kurtarmak, krallığa sihir ve ışığı geri döndürmek için hepsini toplamak ve Bowser ile son bir karşılaşmadan sonra ateşli canavarı yenmek için yeni hedeflere gidebilir ve gitmek zorundadır. Kappa ve sevgili prensesini kurtar!

Super Mario 63’ü tarayıcılarda nasıl oynarız?

Hareket etmek ve zıplamak için elbette yön tuşlarını kullanacaksınız ve yolda bir tabela okumak istiyorsanız yanındayken Z tuşuna basın. Bu tuş aynı zamanda başka bir karakterin yanına geldiğinizde ve onlarla konuşmak istediğinizde de kullanılır; bu, özellikle kara kurbağaları olmak üzere size aktaracak bilgeliğe sahip oldukları için önerilir.

Kappa kurbağalarını öldürmek için kafalarına atın, çünkü size çok fazla kafa kafaya dokunurlarsa, sağlık çubuğunuzu tüketirler, kaybedersiniz ve sıfırdan yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Diğer düşmanlar Bob-Bomb’lardır ve üzerlerine döndürme saldırıları kullanarak onları yenebilirsiniz, bu yüzden onlara doğru koşun ve etkinleştirmek için X tuşuna basın.

FLUDDS kullanmanız gerekiyorsa, mavi kutucuklarda bulunabilirler ve damlatırken üzerlerinden atlayıp C tuşuna basarak kaparsınız ama suyunun bitmemesine dikkat edin çünkü o zaman bunlar faydalı güçlendirmeler artık kullanılamaz. Sıçrayamayacağınız yerlerde uçmanıza yardımcı olurlar ve sadece suya atılarak ve yakıtlarından daha fazlasını alarak yeniden yüklenebilirler.

Yol boyunca, birbiri ardına seviyeleri tamamlamayı denerken, büyüyüp daha fazla can almak gibi diğer güçlendiricileri kullanabileceğiniz ve kullanabileceğiniz sihirli mantarları aramaya çalışın ve bir süre için çok sayıda jeton toplamayı deneyin. büyük puan. Krallığı ve prensesini yalnızca siz kurtarabilir ve günün retro macerasını yalnızca web sitemizde yaşayabilirsiniz, elbette ücretsiz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.