web analytics

süper mario flaş 2

Süper Mario Flaş 2 Oyunu Oyna

Oynayabileceğiniz bir Gameboy’unuz yoksa endişelenmeyin, çünkü web sitemizde Super Mario Flash 2 gibi orijinal video oyunları hakkında sevdiğiniz şeyleri alan ve onları tarayıcılarda kullanıma sunan oyunlar oynayabilirsiniz. , onları flash olarak oynayabileceğiniz, tıpkı bu harika yeni gibi.

Mario veya Luigi olmak isteyip istemediğinizi seçerek başlayın ve ok tuşlarını kullanarak hareket ettiğinizi bilin ve öğeleri seçmek için boşluk çubuğuna basın. Bu temelde Mario Forever gibi olacak, sadece çevrimiçi olacak ve büyüdüğünüz tüm harika dünyaları yeniden ziyaret edeceksiniz ve ölmeden her seviyenin sonuna ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız.

Yol boyunca, içlerindeki paraları toplamak için tuğlalara ve bloklara vurun, ancak bazen büyümenize yardımcı olabilecek mantarlar alırsınız, bu da kırmızı mantardır, yeşil mantar ise size ateş etme yeteneği verir. Kappalar veya Kappa gibi düşmanlardan kaçının veya onları vurun, çünkü size dokunurlarsa kaybedersiniz veya küçülürsünüz.

Sahip olduğunuz can sayısı sınırlıdır, bu yüzden hepsini kaybetmeyin. Yeşil tüplerden çıkan insan yiyen bitkilere dikkat edin, ancak bazılarını ışınlamak için kullanın. Ayrıca platformlardan, statik veya hareketli platformlardan yararlanın ve asla çukurlara düşmediğinizden emin olun, çünkü bu aynı zamanda kaybetmeniz anlamına da gelir. Tüm aşamaları bitirene ve Princess Peach’i kurtarana kadar her seviyenin sonuna gel!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.