web analytics

süper mario kardeşler 2 oyunu oyna

Süper Mario Kardeşler 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Artık Super Mario Bros 2’yi herhangi bir indirmeye veya öykünücüye ihtiyaç duymadan doğrudan tarayıcılarınızdan engellenmemiş olarak çevrimiçi oynayabilirsiniz; bu, klasik retro/eski oyunlarımız her zaman içeriğimizin öne çıkan bir parçası olduğu için şu anda yapacağınızdan emin olduğumuz bir şeydir ve bu oyun video oyun dünyasının bir parçasıdır, öyleyse neden hemen denemeyesiniz?

Super Mario Bros 2: daha eğlenceli, daha fazla macera!

Bir kez daha, Prenses Şeftali Bowser tarafından kaçırıldı ve kalesine götürüldü, bu yüzden Mario veya Luigi gibi siz de Kappa krallığında koşmanız, zıplamanız ve canavarların üstüne vurmanız gereken bir maceraya çıkmanız gerekiyor. onları öldürmek için kafaya vurun, size güç veren mantarları kapmak için tuğlalara vurun veya bozuk para toplamak için tuğlalara vurun ya da sadece onları kurslardan alın.

Yönler için okları, A için Z, B için X, Başlangıç ​​için Enter ve Seçmek için Boşluk tuşlarını kullanın.

Mario Games bu türün popülaritesini pratik olarak doğurmuş olduğu için oyun açıkça bir platform macera oyunudur, bu yüzden tüm bunları yapın ve bir seviye öncekinden daha zor olsa bile asla pes etmeyin, çünkü eğer Bir meydan okuman yoktu, prensesi kurtarmaya nasıl layık olabilirsin? Hadi başlayalım!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.