web analytics

süper mario yapıcı

Süper Mario Yapıcı Oyunu Oyna

Olumlu olduğumuz bir şey var ve sizi web sitemize getirdiğimiz çevrimiçi Mario Oyunları her zaman hit oluyor ve asla kaçırmıyor ve aynı şeyin şimdi Süper Mario için de geçerli olacağından eminiz. Maker, Mario ve onun harika dünyası ile şimdi ve burada daha fazlasını anlatacağımız yepyeni bir retro benzeri oyun!

Keşfetmek için kendi Mario dünyanızı yaratın!

Sadece klasik seviyeleri oynamak istiyorsanız, haritalar düğmesine basın ve aşamalarınızı seçin ya da seviyeleri karıştırıp eşleştirmek ve bilgisayar tarafından oluşturulan yeni dünyalar oluşturmak için harita oluşturucuyu bile kullanabilirsiniz.

Sıfırdan kendi seviyenizi oluşturmak istiyorsanız, dünyayı kendi hayal gücünüze göre düzenleyin, seviye düzenleyici menüsünü seçin ve bir araya getirmeye başlayın.

Oyunda ayrıca hayranlar tarafından yapılmış, keşfetmeniz için yepyeni dünyalar olacak çeşitli modlar da var, örneğin:

  • zıplama zıplama
  • Gradyan Gökyüzü
  • QCount
  • Luigi
  • Düşük Yerçekimi
  • ve çok daha fazlası.

Her iki durumda da, çukurlara düşmekten veya düşmanlara çarpmaktan kaçınarak seviyelerin sonuna gelin, Kappa’ları onlara ateş ederek veya kafalarının üzerine atlayarak yok edin ve yol boyunca büyük bir puan almak için mümkün olduğunca çok para toplamaya çalışın.

Sol, Sağ için A, D, Yukarı, Aşağı için W, S kullanın ve shift tuşuyla sprint yapın. Bir tık ötede bir sürü eğlence seni bekliyor, o yüzden bu oyuna hemen şimdi bir şans ver, pişman olmayacaksın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
CIHANGIR

Cocuk um

Ekim 14, 2023