web analytics

süper oliver dünyası

Süper Oliver Dünyası Oyunu Oyna

Oliver adındaki bu yeni karakter, tesisatçıyla oynamayı sevdiğinizi bildiğimiz platform macera oyunlarındakilere benzer bir dünyada yerini aldığından, Super Oliver World size Mario’yu unutturmak için burada. yeni ve taze bir şey gibi hissedecek, bu yüzden aklımızda onu seveceğinize dair hiçbir şüphe yok, çünkü tüm bu dünyaları zaten tanımış olabilirsiniz ve yeni bir şey için can atıyorsunuz!

Maksimum macera için Süper Oliver Dünyasına adım atın!

Artan zorlukta toplam on beş seviye ortaya çıkan pikselli dünyada, yol boyunca yaratıklara, tuzaklara, deliklere ve tehlikelere tüm hayatınızı kaybetmeden her kursun sonuna ulaşmanız gerekir çünkü tüm hayatınızı kaybederseniz, seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir.

Kuşlar veya kaplumbağalar gibi onları öldürmek için yaratıkların üzerine atlayabilirsiniz, ancak ne pahasına olursa olsun yeşil tüplerden çıkan insan yiyen bitkilerden kaçının, sadece vurulabilirler. Mümkün olduğu kadar çok para toplayın ve onları parçalamak için kafanızla tuğlalara vurun, bazıları sadece tuğla, bazılarında para veya yükseltme var. Üzerlerinde soru işaretleri var.

Hareket etmek için A ve D tuşlarını kullanın, W ile zıplayın ve düşmanlara ateş etmek için X tuşuna basın. Artık temel bilgileri öğrendiniz, bu yüzden şu anda oyuna elinizden gelenin en iyisini vermeye hazır olmalısınız, bundan sonra sizi yalnızca web sitemizde olacak daha fazla görev ve macera için davet ediyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.