web analytics

ingilizce kelime oyunu

İngilizce Kelime Oyunu Oyunu Oyna

İngilizce Kelime Oyunu oyna. İngilizce Kelime Oyunu oyun skor oyna en güzel oyunlarımızın bulunduğu Meb Oyunmızdandır. Öğretme: okul öncesi harf oluşumu (ABC’ler), çubuklarla / halkalarla resimler çeker (dalgalı büyü), bir karakteri giydirir / besler (kostüm partisi) ve problem çözme, harfleri ve yaratıcılığı öğrenme (öyküler) sağlayan hayvanları hayata geçirir.
Kutuda neler var: iPad için Osmo tabanı, 19 karton oyun kostüm parçaları, 38 silikon çubuk / halka (BPA içermeyen ve bulaşık makinesinde yıkanabilir) pretend oyun mektubu oluşturma, silikon oyun matı, oyun parçaları ve 4 oyun uygulamaları için istiflenebilir depolama: ABC’ler , kostüm partisi, hikayeler ve dalgalı büyüler.
Osmo söz: Palo Alto, Kaliforniya’da eğlence ve akılda öğrenme ile tasarlanmıştır. 90 gün garanti Oynamak için bir iPad ve bir Osmo tabanı (iPad dahil değildir) gerekir. İPad 2-6, iPad mini 1-4, iPad Air 1-2, iPad Pro 9.7 ve 10.5 inç ile uyumludur. Yangın tableti bu tabanla uyumlu değildir. Bedava İngilizce Kelime Oyunu oyunu oyna ve mutlu ol.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.