toplama oyunu oyna

Toplama Oyunu Nasıl Oynanır?

Toplama oyunu oyna ✅✅. Öğretmenler, toplama işlemi oyunu, öğrencilerinize ek olarak pratik yapmalarını sağlamak için harika bir yoldur. Açılış ekranında, öğrenciler başlangıç ​​seviyelerini seçebilirler. Başladıktan sonra, program flash kart stilindeki tüm ek bilgiler üzerinden ilerleyecektir. Her doğru cevapta, flash kartın yanında yeşil bir blok biriktirilecektir. Yanlış cevaplar kırmızı bir blok alır. 6 saniyelik zaman sınırlamasından sonra doğru bir cevap verildiğini belirten sarı bir blok görünecektir. Öğrencilerinizi bilgisayar laboratuarında bulunduruyorsanız, kolayca dolaşabilir ve öğrencinin ilerleyişini görebilirsiniz. Sarı ve kırmızı kutular size sorun ekleme ile ilgili gerçekleri söyleyecektir.
Aşama 1
Quick Flash yüklendikten sonra, öğrenciler başlangıçtaki aile seviyelerini seçebilirler (Oyun başladıkları yerden ilerleyecektir).
Adım 2
İşte Hızlı Flash kullanımda! Bir flash kart çıkar ve öğrenci tuş takımını kullanarak cevabı girer. Doğru cevabı girerlerse, kartın sol tarafında yeşil bir kutu istiflenir. Sorun yanlış cevaplanırsa, kartın sağ tarafında kırmızı bir kutu biriktirilecektir. Her flash kart, her seviye boyunca 3 kez açılacaktır. Böylece, bu oyuncunun son dört ayda dört ayak üzerinde olduğunu görebilirsiniz. Bu öğrenci 4 + 6 dışındaki tüm flash kartlarda başarılı oluyor. (3 denklemin yanındaki 3 kırmızı kutuyu dikkat edin) 3 kez kaçırdılar. Ekranın sol tarafında ilerleyen kırmızı bir zamanlayıcı da var. Öğrenci zamanlayıcı bitmeden denklemi cevaplamazsa, yanlış işaretlenir. Bununla birlikte, öğrenci zamanlayıcı bittikten sonra sorunu doğru cevaplarsa sarı bir blok alırlar (Zamanlayıcı 6 saniyeye ayarlanır).
Aşama 3
Bir öğrenci bir seviyeyi tamamladığında, bir sonraki seviye için bir tema seçer.
4. adım
Burada oyun bir okyanus temasına ayarlandı. Hızlı Flash, öğretmenlerin öğrencileriyle birlikte kullanması için harika bir araçtır! Laboratuar veya sınıf ortamında, öğrenciye anında geri bildirim ve öğretmene öğrencinin başarısının genel bir özetini verir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.