minecraft kule savunma 2 oyunu oyna

Minecraft Kule Savunma 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Minecraft Kule Savunma 2 oyununu oyna. Game 2 Kids’teki en iyi kule savunma oyunu ile zaten tanıştınız. Şimdi, ikinci ve son bölümüyle buluşmaya hazır olun! Bu bölümde yeni özelliklerin sizi ne beklediğini merak ediyorsanız, işte bununla ilgili birkaç bilgi. Yeni kuleler, yeni tuzaklar, yeni savaş haritaları vs. Ve ayrıca bu bölümde oyunun kahramanının hikayesini öğreneceksiniz. Buraya yazamayız. Bu yüzden, kendiniz kontrol etmelisiniz. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra “BAŞLAT” düğmesine tıklayın. “BAŞLAT” düğmesine tıkladıktan sonra, oyun girişten hemen sonra oyun otomatik olarak başlayacaktır. “ARA ÇUBUĞU” tuşuna basarak veya oyun ekranına tıklayarak küçük bilgi kutusunu atlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri aşağıdaki gibidir:
“FARE”
“SOL TIK”

Amacınız hayatta kalmak. Oyunun başında çıkış noktasına giden kendi yolunuzu kazarak başlıyorsunuz. Kazmak için bir bloğa tıklayın. Sıkışırsanız, yolu sıfırlamak için “R” tuşuna basın. Bir bloğa tıklayarak savunma kulelerini yolun kenarına yerleştirebilirsiniz. Kuleleriniz savunma için yeterli değilse, yoldaki bir bloğa tıklayarak tuzaklar yerleştirebilirsiniz. Bazı kuleleri veya tuzakları yükseltebilirsiniz. Yükseltmek için, yükseltme ekranını açmak üzere üzerlerine tıklayın ve ardından yükseltmek istediğiniz “Hasar, Menzil, Yangın Hızı” gibi özelliklere tıklayın.

Kulelerinizi veya tuzaklarınızı yerleştirdikten sonra dalgayı başlatmak için “SKIP DALGA” düğmesine tıklayın. “SPEED UP” düğmesine tıklayarak oyunu hızlandırabilirsiniz. Oyun ekranının sağ alt köşesinde bulunan “DURAKLAT” düğmesine tıklayarak oyunu duraklatabilir ve ayrıca bu düğmeyle seviye seçme ekranına geri dönebilir ve geçerli seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz.

Oyun ekranının sol alt köşesinde bulunan “SEÇENEKLER” düğmesini tıklatarak “Oyun Tablosu, Parçacıklar, Düşman Sağlığı, Sesler” gibi oyun özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Minecraft kule savunma oyununun önceki bölümünü Game 2 Kids oyun arama kutusunda arayarak bulabilirsiniz. İyi şanslar! Bedava Minecraft Kule Savunma 2 oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
bok kokusu

oynamaya değer.

Kasım 10, 2020
halil

minecraft için güzel bir oyun.

Nisan 17, 2021
yarak

as

Eylül 20, 2021