minecraft kule savunma oyunu oyna

Minecraft Kule Savunma Oyunu Nasıl Oynanır?

Minecraft Kule Savunma oyununu oyna. harika bir kule savunma oyununa başlamak üzeresiniz. Daha önce çok sayıda kule savunma oyunu oynamış olabilirsiniz, ancak minecraft kule savunma oyunu ile, çok fazla farklı deneyime sahip olacağınızdan eminiz. Öncelikle hazırlanmış haritalarda oynamayacaksınız. Yaratıklar tarafından eve ulaşmak için kullanılan kendi yolunuzu oluşturacaksınız. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra ana menüye devam etmek için oyun ekranının altında bulunan “BAŞLAT” düğmesine tıklayın. Ana menüdeki “OPTIONS” düğmesini takip ederek oyun sesini kapatabilirsiniz. Oyuna başlamak için “BAŞLAT” butonuna tıklayın ve “ADA” seviyesini seçin. Kilitli seviyeleri oynamak için ilk seviyeyi başarıyla bitirmelisin.

Öncelikle eve ulaşmak için bir yol geçmelisiniz. Uzun bir yol izlemenizi öneririz. Yolun yanı sıra yaratıkları önlemek için savunma kuleleri inşa edeceksiniz. Savunma kuleleri inşa ettikten sonra, üzerlerine tıkladıktan sonra “YÜKSELT” düğmesini tıklatarak yükseltebilirsiniz. Sadece yeşil yerlerde savunma kuleleri inşa edebilirsiniz. Aynı zamanda yol üzerinde su hendekleri, lav hendekleri, tnt bombaları ve kaktüsler inşa ederek kulelerinizi destekleyebilirsiniz.

Oyun kontrolleri aşağıdaki gibidir:
“FARE”
“SOL TIK”

Fazla beklemek istemiyorsanız “SPEED UP” düğmesini kullanın. Bir sonraki dalgayı başlatmak için “SKIP” düğmesini kullanın. Oyun ekranının sağ alt köşesinde bulunan düğmeyi tıklayarak oyunu “DURAKLATABİLİR”.

İyi eğlenceler! Bedava Minecraft Kule Savunma oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

sefa leyıa

Temmuz 22, 2020
Muhammet emin Yavuz

Çok

Mart 10, 2021