web analytics

minicraft: ımposter savaşı

Minicraft: Imposter Savaşı Oyunu Oyna

Minicraft: Imposter War, şimdiye kadar web sitemizde sahip olduğumuz 2 oyunculu en ilginç Minecraft Oyunlarından biridir, çok sık görmediğiniz bir kombinasyon, ancak bu oldukça muazzam, çünkü hem Steve hem de Alex’i içeriyor. Aynı anda iki oyuncu tarafından kontrol edilen, üslerini savunmak ve sahtekarlara karşı savaşı kazanmak zorunda olan, Aramızdaki türlere değil, daha da korkutucu olan kahramanlar!

Sadece birlikte çalışan iki oyuncu Imposter War of Minicraft’ı çevrimiçi olarak kazanabilir!

Başlamak için, dünya küçültülmüş olduğundan, hala tehlikeli olsa bile, iki mini karakterinizi nasıl kontrol ettiğinizi neden açıklamıyoruz. Kontroller şunlardır:

  • Oyuncu 1, hareket için WASD, ateş etmek için T ve etkileşim için Y kullanır.
  • Oyuncu 2, hareket için OK, ateş etmek için O ve etkileşim için P’yi kullanır.

İki karakterin evinin her ne pahasına olursa olsun düşmanlardan korunması gerekiyor, bu nedenle ahşap satın alın ve kırık kapıları veya aynaları veya savaşlardan sonra hasar görmüş herhangi bir şeyi değiştirin.

Oradan da silahlarınızı ve cephanenizi alabilir ve daha sonra düşmanları yenmek için onları sokaklara çıkararak hayatta kalmanızı sağlarken onları vurabilirsiniz.

Gerektiğinde evi tamir etmeye devam edin ve daha fazla hasarı önlemek için zombileri ve ona saldıran düşmanları vurun. Geçilirseniz, her iki oyuncu da kaybeder. Takım çalışması anahtardır ve size mümkün olan en eğlenceli şeyi getirecektir, bu yüzden bu oyuna hemen şimdi bir şans verin, neden bekleyelim?

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.