web analytics

mr herobrine

Mr Herobrine Oyunu Oyna

Mr Herobrine oyunu oyna. Bay Herobrine’ın Minecraft Oyunları dünyasında en sevdiği silah ok ve yaydır, bu yüzden şimdi ve burada onunla okçuluk alıştırması yapalım, belki bu arada bunda ustalaşalım ve bunu yapmanız gerektiği gibi sadece kendi başınıza yapmayın. Bu oyunun 2 Oyuncu modu da içerdiğini bilin, bu yüzden aynı harika oyunu yaşayan başka bir gerçek oyuncuyla daha da fazla eğlenin!

Minecraft Oyunlarından Bay Herobrine ile hemen oynayın!

Tek oyunculu mod Macera olarak adlandırılır ve ilerledikçe zorlaşan toplam 100 seviye içerir, aralarında kazanmanız için birden fazla patron dövüşü vardır, bu da elbette size daha fazla ödül verir. Ödüllerle, yeni görünümler ve yaylar satın alabileceğiniz, aynı zamanda elmasları madeni paralara dönüştürebileceğiniz Dükkan’a gidebilirsiniz .

Bloklu adamın her seviyede tüm sopa okçularını yenmesine yardım edin, yolunuza yerleştirilen tüm engelleri hedefleyin ve oklarınızı atın ve ayrıca kazanılacak ekstra hamur için görünen diğer yaratıkları da hedeflemelisiniz. 2 Oyuncu modu için biri sağda, biri solda oturur ve önce diğerinin sağlık çubuğunu tüketirseniz kazanmış olursunuz.

Size iyi şanslar ve en iyi dileklerimizi sunarız, tek başınıza veya takım olarak ve her gün olduğu gibi daha da şaşırtıcı oyunların takip edeceği yarın da buraya geri dönmenizi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.