moto x3m 3 oyunu oyna

Moto X3m 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

Moto X3m 3 oyna ✅✅. Moto X3M 1, 22 zorlu seviye ile harika bir bisiklet yarış oyunudur. Bir bisiklet alın, kaskınızı takın, engelleri aşın ve muhteşem off-road devrelerde zaman geçirin. Yarış sürenizi kısaltmak için havaya fırlatmayın. Moto X3M 1’in keyfini çıkarın!

Moto X3M 1’de, güvenilir motosikletinizle inanılmaz numaralar ve stunt’lar yapmaya hazır olun. Bir binici olmak bir cesaretin kalbini gerektirir ve sen de en cesurlardan birisin. Kaskınızı takın, gözlerinizi yoldan ayırmayın ve havaya çıktıktan sonra tekerleklerinize inmeyi unutmayın. İçindeki heyecan arayanı birden fazla seviyede serbest bırak.

En deneyimli motosikletçiler için bile bu pisti zorlu hale getirmek için büyük çaba harcadılar. Kalabalığın tezahüratları sizi teşvik eder, bu yüzden başlangıç ​​çizgisinde yerinizi alın ve heyecan verici bir sürüşe hazır olun. Bu oyunda amacınız mümkün olan en yüksek puanı almak için her düzeyde en kısa sürede tamamlamaktır. Bu oyunda zorlu engellerle dolu 25 seviye bulunuyor. Seviyeleri tamamlayarak yeteneklerinizi kanıtlarken, gerisini açacaksınız. Ok tuşlarını kullanarak bisikletinizi kontrol edebilirsiniz. Motosikletlerin hepsi hız ile ilgilidir, bu yüzden yukarı ok tuşuna basarak gazı döşeyin. Gerçek bir motorcu, kontrolün her şey olduğunu bilir! Frenler için aşağı ok tuşunu kullanın. Güvenli bir iniş sağlamak için havadayken sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Son skorunuz zamanınıza bağlıdır. Her seviyede 3 yıldız kazanabilirsiniz. Farklı yıldızların kilidini açmak ve satın almak için bu yıldızları kullanabilirsiniz. Tüm yıldızları kazanabilir ve tüm bisikletlerin kilidini açabilir misiniz?

Moto X3M Havuz Partisi’nin diğer muhteşem başlığında bisikletinizi havuzun kenarında götürün. İyi eğlenceler!
Geliştirici

MadPuffers, Moto X3M’yi geliştirdi.
Yayın tarihi

Mayıs 2015
Özellikleri

Renkli 2D grafikler
Kullanabileceğiniz 3 farklı bisiklet
25 zorlu seviye
Eğlenceli oyun

Kontroller

Bisikletinizi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.
SSS
Moto X3M 1’i çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Moto X3M 1’i ve serinin diğer tüm oyunlarını Kizi’de çevrimiçi oynayabilirsiniz.
Diğer Moto X3M oyunları nelerdir?

Moto X3M 1
Moto X3M Ürkütücü Kara
Moto X3M Havuz Partisi
Moto X3M Kış

Moto X3M 1’i mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, iPhone, iPad, Android telefon ve tablet gibi mobil cihazlarınızda Moto X3M 1 ve serinin diğer oyunlarını oynayabilirsiniz.
Moto X3M 1’i oynatmak için dosyaları indirmem gerekiyor mu?

Hayır, Moto X3M 1’i oynamak için bilgisayarınıza dosya indirmeniz gerekmez. Tek ihtiyacınız olan aktif bir internet bağlantısı.
Moto X3M 1 ne zaman piyasaya sürüldü?

Bu oyun Mayıs 2015’te piyasaya sürüldü.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.