neşeli dondurmalar oyunu oyna

neşeli dondurmalar Oyunu Nasıl Oynanır?

Neşeli Dondurmalar Oyna ✅✅. Dondurma külahından dışarı atlayın ve popüler bulmaca oyunu Bad Ice Cream ile buzlu topraklarda maceranıza başlayın! Diğer popüler ve başarılı oyunların bulunduğu bir stüdyo olan Nitrome Ltd. tarafından geliştirilen huysuz dondurma karakteri rolünü üstlenip meyveleri 40 farklı ve eğlenceli seviyede toplamaya çalışın. Don canavarları dikkat! Beyinleri donmuş, bu yüzden onların yoluna girdiğinde durmayacaklar! Buz küplerini donma nefesiyle kırın veya canavarları tuzağa düşürmek için engel olarak kullanın ve kullanın!

Kötü dondurmalar oyunu oyna’nın buzlu dünyası harikalarla dolu! Oyuncu olarak, amacınız her seviyedeki tüm meyveleri buz canavarları tarafından yakalanıp tıkanmadan toplamak. Donmuş topraklara girmeden önce, oyunu kaç oyuncunun oynayacağını seçin. Evet, aynı klavyeyle arkadaşınızla oynayabilirsiniz! Buna karar verdikten sonra, karakteriniz için bir lezzet seçme zamanı. Bu sadece estetiktir ve oyunu hiç etkilemez. Şimdi başlamaya hazırsın! Harita etrafında hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Hava soğuk, bu yüzden harita buz küpleriyle dolu. Bunlar meyvelere ulaşmanızı önler, ancak aynı zamanda donma canavarlarla aranızda bir engel oluşturur. Dondurmanın kendine has bir kokusu vardır ve don nefesiniz en kullanışlı yeteneğinizdir. Boşluk tuşuna basarak, kendiniz için bir yol açmak üzere bir sıra buz küpü kırabilirsiniz. Yine de dikkatli ol! Bazı canavarlar buz küpü duvarları arasında tutulur ve onları kırmak onları serbest bırakacak. Bir canınız sürekli izliyorsa havayı donma nefesi ile dondurabilir ve bir sıra buz küpü oluşturabilirsiniz.

Bu maceradan zevk aldın mı? Kizi’de sizi çok daha fazlası bekliyor! Koleksiyonumuz Ice Cream Pirates’da popüler bir oyuna yelken aç! Eğer dondurma konusuna giriyorsanız, Papa Scooperia’yı deneyin.

Geliştirici
BNeşeli Dondurmalar oyunu, Nitrome Ltd. tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
Aralık 2010

Özellikler
Bir arkadaşınla oynayabilirsin
3 farklı dondurma çeşidini seçme
Keşfetmek için birçok harita
Eğlenceli yapboz oyunları
Kontroller
Oyuncu 1 olarak hareket etmek için ok tuşlarını ve çekim yapmak için boşluk / dönüş tuşlarını kullanın. 2. oyuncu olarak, hareket etmek için WASD tuşlarını ve ateş etmek için F tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
neşeli dondurmalar oyunları

neşeli dondurmalar oyunları harika. ben severek neşeli dondurmalar oyun skor olarak oynuyorum.

Haziran 18, 2020
Arav

vay be uzun zaman geçmiş 🙁

Nisan 8, 2022