web analytics

binding of ısaac

Binding of Isaac Oyunu Oyna

Binding of Isaac oyunu oyna. Binding of Isaac, web sitemizde bulabileceğiniz en ilginç çevrimiçi RPG nişancı oyunlarından biridir, internette bir süredir kült kazanan bir bağımsız yapımdır ve şimdi size demosunu sergilemekten mutluluk duyuyoruz. tarayıcılarınızdan şimdi ve burada oynanabilir sürüm, tamamen ücretsiz ve engelsiz!

Binding of Isaac: İncil’deki bir bükülme ile bir RPG atış oyunu!

Isaac, annesinin kurban talep eden Tanrı’nın sesini duyduğunu öğrendikten sonra zindana kaçtı, ki bu kendisi olurdu, ancak bulduğu şey onu öldürmek için dışarı çıkan birçok yaratık olduğunu ve şimdi ne pahasına olursa olsun hayatta kalması gerektiğini!

Isaac pembe renkte bir adam damlası gibi görünmeye başlar, ancak amacınız zindanda ilerlemek, karşılaştığınız çeşitli yaratıkları yenmek ve onu bir karakter olarak seviyelendirmek.

Yeni yetenekler öğrenmesini sağlayacak büyülü hazineleri bulun ve bu şekilde daha güçlü düşmanları alt edebilmesi için vücudunu güçlendirin.

Bulmak için tonlarca hazine sandığın, savaşmak ve yenmek için 20 patronun var ve zindan boyunca izlediğin yola bağlı olarak birden fazla sona bile ulaşabilirsin.

WASD tuşlarıyla hareket edin ve fareyi kullanarak silahlarınızı veya güçlerinizi nişan alıp ateş edin. İyi şanslar ve en iyisini diliyoruz, sizi web sitemizde daha fazla eğlenmeye davet ediyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.