web analytics

alfabe avcısı

Alfabe Avcısı Oyunu Oyna

Alfabe avcısı oyunu oyna. 1. 2. 3. 4. ve 5. sınıflar i.in alfabe ve kelime bilginizi artıracak güzel bir atıcı oyunu sizlerle. bu eğitici karakterlerle daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim, tam da bu yüzden oyunu şu anda sizinle paylaşmak gerçekten istediğimiz bir şeydi. yapmak ve eminiz ki, tıpkı bizim yaptığımız gibi, baştan sona tamamen keyif alacaksınız!

Çevrimiçi en iyi Alphabet Shooter olun!

Harfler canlandı ve kasabadaki herkese saldırdıkları için hiç de arkadaş canlısı değiller, bu yüzden onları vurmak için buradasınız, bir seviyedeki tüm hedefleri ortadan kaldırmak ve ardından ilerlemek zorundasınız. biri, düşman dalgasının büyüdüğü ve daha tehlikeli hale geldiği yer.

Hareket etmek için WASD, zıplamak için boşluk, koşmak için shift, nişan almak ve ateş etmek için fare, yeniden doldurmak için R, silah değiştirmek için X ve el bombası atmak için G tuşlarını kullanın. Her dalga arasında envanterinizi, silahlarınızı ve sahip olduğunuz güçlendirmeleri yükseltin, böylece kötü mektupların tehdidini yenebilirsiniz! Size çok fazla saldırırlarsa ve sağlık barınız boşalırsa kaybedersiniz.

Bu harika deneyime hemen şimdi başlayalım, sadece burada sahip olabilirsiniz ve belki oyunu veya bu kategoriyi arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz!

Nasıl oynanır?

WASD tuşlarını, boşluk çubuğunu, üst karakter tuşunu, fareyi, R, G, X’i kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.