goodgame empire oyunu oyna

Goodgame Empire Oyunu Nasıl Oynanır?

Goodgame Empire oyunu oyna. Goodgame Empire, Goodgame Studios tarafından yapılan harika bir çok oyunculu strateji oyunudur. Bir kale inşa et, güçlü bir ordu oluştur ve oyunculara karşı oyuncu savaşlarında savaş yeteneklerini test et. İmparatorluğun yeterince güçlü mü? Düşmanlarını ez ve dünyayı fethet – her seferinde bir kale!

Goodgame Empire, tarayıcı tabanlı bir RTS’dir. Oyuncuları şövalyelerin kalelerini kurdukları ve krallar için savaştıkları şık bir dünyaya sürüklüyor. Kalede binalar inşa et, savunma tesisleri kur, komutanlar ve birimler topla, kuşatma aletleri üret, vergi topla bölge

Destansı savaşlarla savaş, muhteşem zaferler kazan ve dev bir etkileşimli dünya haritası üzerinde binlerce oyuncuyla güçlü ittifaklar kur. Kral ve efendi olarak, güçlü bir kale inşa etmeye ve krallığınızın kaderini kontrol etmeye davet edildiniz.

Heyecan verici dört krallıkta yeni toprakları ele geçir: yiğit şövalyeler ordusunu topla, acımasız birliklerini ölümcül silahlarla donat ve bayraklarının altında savaşmak için savaşa gönder! Elbette her büyük imparatorluğun güçlü bir savunmaya ihtiyacı var – düşmanınızın ordusunu teröre kaçmak için doğru stratejiyi seçin!

Onur, şan ve zenginlik! Savaşta şeref ve şeref kazandırarak ödüller kazanın ve krallığınızı akıllıca yöneterek paçavralardan zenginliklere geçin. Kalenizi aşağıdan yukarıya doğru inşa edin ki toprağın en büyüğü olacak. Farklı krallıklarda imparatorluğunu genişletmek için diğer oyuncularla kaynak üret ve ticaret yap. Daha fazla arazi daha fazla konu demektir – ve sizin için daha fazla altın!

Güçlü diplomatik ittifaklar kurun: Düşmanlarınıza karşı koymak ve yeni toprakları birlikte ele geçirmek için arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin! Kaynak veya asker göndererek birbirinizi destekleyin veya bir saldırıdan sonra yeniden inşa edilmesine yardım edin. Birleşik biz ayağa!

Bu ortaçağ stratejisi MMO, sizi gücün her şey olduğu ve yalnızca en güçlülerin yaşadığı bir döneme götürecek. Tüm topraklarda en güçlü ve en şerefli lord olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!

Her zaman olduğu gibi, iyi şanslar ve iyi eğlenceler.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.