web analytics

restoranda gizli öpüşme

Restoranda Gizli Öpüşme Oyunu Oyna

Lokantada öpüşme oyunu oyna. Restaurant Secret Kiss, iki sevgilinin güzel bir restoranda birbirlerinden öpücük çalmaya çalıştığı en heyecanlı öpüşme oyunlarından biridir. Ancak yanlarında yabancılar ve garsonlar var. Öpüşürken yakalanmamalılar. Dikkatleri üzerlerine çekmek istemiyorlar. Oyuncu bu çifti öptürerek aşk çubuğunu doldurmalıdır. Bu sayede oyun başka bir seviyeye taşınacaktır. Eros bu aşk oyununda oklarını çoktan attı!

Restoranın Gizli Öpücüğü Nasıl Oynanır?

Birbirine aşık iki genç bir restoranda tanışırlar. Sevgi gösterisi olarak birbirlerini öpmek istiyorlar ama etrafta insanlar var. Çiftin yakalanmadan öpüşmesini sağlamalısınız! Garsonun yoğunluğundan yararlanın ve çiftin öpüşmesini sağlayın.

  • Garson çifte döndüğünde ekranda ünlem işareti çıkacaktır. Garson yakında dönüş yapacak. Öpüşmelerine tanık olmamasına dikkat edin.
  • Ekranın sol üst köşesindeki aşk ölçeği dolduğunda bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.
  • Oyun ilerledikçe restorana daha fazla kişi girecek ve bu da görevinizin zorluğunu artıracak. Garsonun ve diğer insanların dikkatinin dağıldığı zamanları bulmak önemlidir.

Görünmezlik Çubuğu

Oyun bu çifti öptürürken ara sıra size görünmezlik kazandıracak. Çiftin üzerinde bir çubuk görünecek ve görüntüleri yanıp sönmeye başlayacak. Bu bar sıfıra ulaşana kadar çiftin istediğiniz kadar öpüşmesini sağlayabilirsiniz. Çünkü bu süre zarfında görünmez olacaklar!

Restaurant Secret Kiss’i oynamak ücretsiz mi?

Evet, OnlineGames.io’da Restaurant Secret Kiss’i ücretsiz oynayabilirsiniz. Hiçbir şey indirmenize gerek yoktur ve kayıt olmanıza gerek yoktur. Sadece web sitesine gidin ve oyunu arayın.

Kontroller

  • Çiftin birbirini öpmesini sağlamak için fare tıklamasını kullanın.
OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.