web analytics

gemi istilacıları oyunu oyna

Gemi İstilacıları Oyunu Nasıl Oynanır?

Ship Invaders, klasik ve eski atış oyunları olarak bilinen Space Invaders Games’in yepyeni bir versiyonudur, format şimdi 8 bit animasyonlar gibi retro unsurlarını korur, ancak modern teknolojiye sahipsiniz, böylece bu işgalci gemileri vurabilirsiniz. PC’lerde, telefonlarda veya tabletlerde!

Ship Invaders: ateş edin ve en yüksek skor için hayatta kalın!

Oyuna geri dönebilmek, giriş yapabilmek ve diğer oyuncuları geride bırakmak için yeni yüksek puanlar almaya devam edebilmek için bir kullanıcı adı kaydedin ve pin kodunu hatırlayın.

Gemiler ekranın üst tarafından alçalır ve size doğru gelen kendi ateş güçlerinden kaçınırken onları vurmak için alttaki gemiyi kullanmanız gerekir.

Gemiyi sola ve sağa veya A, D’yi kullanarak hareket ettirin ve otomatik olarak ateş edeceğinizi bilin. Deniz kayalarını savunma duvarları olarak kullanın ve üç canı da kaybetmemeye dikkat edin, çünkü daha sonra oyunu tamamen kaybedersiniz.

Artık ne yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı biliyorsunuz, bu yüzden oyunu hemen şimdi oynamak bir zorunluluk olmalı ve her zaman olduğu gibi baştan sona tonlarca eğlenceyi garanti ediyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.