web analytics

cuphead 3

Cuphead 3 Oyunu Oyna

Aviary Action olarak bilinen Cuphead’den Wally Warbles’a Karşı Patron Dövüşü, artık hepinizin burada ücretsiz ve engelsiz olarak, doğrudan tarayıcılarınızdan, o dövüşe ulaşmak için gereken hiçbir şeyi yapmanıza veya indirmenize gerek kalmadan oynamanız için hazır. ve oyunun geri kalanını oynamak, bu yüzden oyunun tadına bakmak isteyen yeni başlayanlar ve bu harika bölümü tekrar ziyaret etmek isteyen ölümsüz hayranlar için harika.

Cuphead’in Wally Warbles ile patronunun savaşını kazanmasına yardım edin!

Ana menüden, üç zorluk seviyesi arasında seçim yapacaksınız, ayrıca seçimlerinizi onaylamak için Z’yi kullanarak WASD tuşlarını veya OK tuşlarını kullanmak isteyip istemediğinizi seçeceksiniz.

En az bir karta sahip olmanızı gerektiren EX hamlesi için V, silah takası için Q ve savuşturmak için Z, ateş etmek için X, küçültmek için C, küçültmek için V kullandığınız okları öneririz.

Bir kuşun içindeki bir ev uçacak ve size yumurta fırlatacak, onu yenmek için füzeler atmanız gerekecek, sağlık çubuğu tükenen ilk önce kaybedecek ve diğeri kazanacak.

Tabii ki, oyuncu olarak bilgisayara karşı kazanmanızı destekliyoruz, bu konuda size iyi şanslar ve mümkün olan en iyi zamanları diliyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

çooooooooooooooooooook zoooooooooooooooooooooor hiç beğenmedim

Nisan 29, 2023
Anonim

çooooooooooooooooooook güüüüüüüüüüüüüüzeeeeeeeeeeeeeeel amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zoooooooooooooooooor

Nisan 30, 2023