web analytics

Pokemon Oyunları

TÜM OYUNLAR

Pokemon Oyunları en güzel oyunların başında geliyor. kral oyun skor pokemon oyunları olarak sizlere ücretsiz ve online olarak ash in pikaçu su ile birlikte dolaşıp yeni pokemon savaşlarına katılması için mücadele verecekler. Tüm Pokémon oyunları, en iyiden en kötüye doğru sıralanır
En iyiden en kötüye, işte sıralanan tüm Pokémon oyunları
Pokémon franchise’ın yirmi yıldan fazla bir süredir dünya çapında bir sansasyon olarak kalmasının nedenini belirlemek zor. Belki de hepsini yakalama arzusudur. Belki de, en iyi antrenör olmanın temel formülü, Game Boy’daki ilk çıkışından bu yana büyük ölçüde aynı kalmıştır.

Bir rahatlık ve tanıdıklık hissi, gelişmeye yetecek kadar yeni özellik uygularken, oyuncuları geri adım atmaya devam ediyor. Hiçbir ana hat Pokémon oyunu harikadan daha küçük bir şey olmadı ve hepsi de ticari başarılar oldu. Pokémon, hem çocukların hem de yetişkinlerin saplantılı olduğu nadir imtiyazlardan biridir.

Pokémon Sword ve Shield, bir ev konsolu için ilk deneyime sahip Pokémon, bu yıl sonra Nintendo Switch’e ulaşacak. Bunu göz önünde bulundurarak, ana listeden Pokémon nesillerini en iyiden en kötüye doğru sıralamaya karar verdik – bu listedeki son kayıt bile harika. Ana hat oyunları aslında Pokémon evrenindeki video oyunlarının sadece bir kısmıdır, bu yüzden ana etkinlikten sonra en iyi Pokémon spinoff oyunları için seçtiklerimizi de ekledik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin