web analytics

Roblox Oyunları

TÜM OYUNLAR

Roblox, yaratmanıza, deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza ve hayal edebileceğiniz her şey olmanıza izin veren nihai sanal evrendir. Milyonlarca insana katılın ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sonsuz çeşitlilikteki sürükleyici deneyimleri keşfedin!

Zaten hesabınız var mı? Mevcut Roblox hesabınızla giriş yapın ve Roblox’un sonsuz metaversini keşfedin.

MİLYONLARCA DENEYİM

Destansı bir macera havasında mısınız? Dünya çapındaki rakiplerinize karşı rekabet etmek ister misiniz? Yoksa sadece arkadaşlarınızla çevrimiçi takılmak ve sohbet etmek mi istiyorsunuz? Topluluk tarafından oluşturulan deneyimlerden oluşan büyüyen bir kitaplık, her gün sizin için her zaman yeni ve heyecan verici bir şey olduğu anlamına gelir.

HER ZAMAN, HER YERDE BİRLİKTE KEŞFEDİN

Hareket halindeyken eğlenceye katılın. Roblox tam platformlar arası desteğe sahiptir, yani arkadaşlarınıza ve diğer milyonlarca kişiye bilgisayarlarında, mobil cihazlarında, Xbox One’da veya VR kulaklıklarında katılabilirsiniz.

HAYAL ETTİĞİNİZ HER ŞEY OLUN

Yaratıcı olun ve benzersiz tarzınızı gösterin! Avatarınızı tonlarca şapka, gömlek, yüz, teçhizat ve daha fazlasıyla özelleştirin. Sürekli genişleyen bir ürün kataloğu ile oluşturabileceğiniz görünümlerin sınırı yoktur.

ARKADAŞLARLA SOHBET

Sohbet özelliklerini, özel mesajları ve grupları kullanarak dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla takılın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39.014 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin