1917 savaşı oyunu oyna

1917 Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır?

1917 Savaşı oyna . T. E. lawrence’ın eserlerinden esinlenerek, Arap isyanı dünyasına girin. Mücadele ve 1916 Yenbo Türk saldırı hayatta, Sina çölleri yaşanmaz genişlik trek, aramak ve Hejaz demiryolları yok ve akaba iklimsel 1917 Savaşı başlatmak için isyan askerlerinin yanında mücadele.

İsyanı 1917 Birinci Dünya Savaşı Orta Doğu’da belirlenen bir indie first person shooter. Survival ve askeri atıcı unsurlarını çeşitli geniş yerlere harmanlayan REVOLT 1917, oyun öğeleri gibi özelliklere sahiptir:

ÇOK BÖLÜMLÜ SİNGLEPLAYER ÇÖL KAMPANYASI
– Arap isyanının tarihini ve topraklarını keşfederken Arap kabile liderlerinin ayak izlerini takip edin. Yeni bir oyun odağı vaat eden her bölüm ile zamanın olaylarında birden fazla önemli yer üzerinde oynayın.

TAMAMEN DİNAMİK BİR GÜNDÜZ / GECE / HAVA / SICAKLIK SİSTEMİ
– Plan seferler dikkatle aşırı çöl ısı veya masum bir kum fırtınası tehlikeleri kurbanı değil.

BİR DERİNLİK ZAMAN VE TAKVİM SİSTEMİ
– Tam bir 24 saat zaman döngüsü ve zamana duyarlı hedefler kullanarak saatlik hassasiyetle saldırıları başlatın.

BÜYÜK 2 METREKARE. KİLOMETRE ORTAMLARI
-Yerel ayarlar her oyun farklı bir stil zorlayarak, şehir iç, çöl tepeleri dağılmış küçük çöl köyleri, dar kayalık kanyonlar ve kıyı noktaları vardır.

KARMAŞIK BİR SAĞLIK / DAYANIKLILIK / HİDRASYON SAĞKALIM SİSTEMİ
– Yüzeyde basit; perde arkasında karmaşık. Her sıcaklık derecesi, ikinci ısı ile Sprint geçirdi, günün değişen zamanı, vb. oyuncunun özelliklerini etkileyecektir. Dehidrasyona ve tükenmeye düştüğünüzde, vizyonunuz bulanıklaşacak ve çevikliğiniz azalacaktır.

** En iyi sonuçlar için entegre grafiklerde oynamayın** 1917 Savaşı oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.