call of duty: wwıı oyunu oyna

Call of Duty: WWII Oyunu Nasıl Oynanır?

Call of Duty: WWII oyunu oyna. Blockbuster WWII eylemi – Call of Duty: WWII, hepsi Call of Duty’in sunduğu, hepsi tarihteki en büyük küresel çatışmanın zemininde yer alan epik ölçeğe, sinematik anlara ve yoğunluğa sahiptir. Oyun, İkinci Dünya Savaşı’nı yeni nesil için yeniden tanımlıyor ve önceki sistemlerde mümkün olmayan bir deneyim sunuyor.
Camaraderie – Avrupa çapında küresel bir karakter kadrosuna sahip olan oyuncular, ABD 1. Piyade Tümeni üyesi Ronald ‘Red’ Daniels’ın sürükleyici öyküsünü takip edecekler. Birleşik Krallık ve Fransız Direnişi’nden Normandiya sahillerinde Paris’in özgürlüğüne ve nihayetinde Almanya’ya katılmaya çalışan ekip, zafere ulaşmak için küresel ve çeşitli karakterlerin yanında savaşmalıdır. Hikaye kampanyası, İkinci Dünya Savaşı’nda savaşanların unutulmaz kahramanlığını onurlandıran İkinci Dünya Savaşı savaşının cesur özgünlüğünü ve sinematik yoğunluğunu sunar.
Sürükleyici bir oyun deneyimi – Call of Duty: WWII, II. Dünya Savaşı’nın Normandiya’nın D-Day İstilası, Paris’in özgürlüğü ve Bulge Savaşı dahil olmak üzere inanılmaz görseller ve hayranlık uyandırıcı savaşlar da dahil olmak üzere II. oyuncuları aksiyonun ortasına koyan ses.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

TRGRTYHT

Aralık 11, 2020
ytu

t768yu

Ocak 11, 2021