web analytics

çöp adam savaşları oyunu oyna

Çöp Adam Savaşları Oyunu Nasıl Oynanır?

Çöp Adam Savaşları oyna . gerçek zamanlı olarak, her türlü düşmana karşı heyecan verici savaşlarda bir sopa-figür ordusuna liderlik etmenize meydan okuyan bir strateji oyunu. Kaynakları toplamanız, birimlerinizi geliştirmeniz ve elbette savaş alanında acımasız olmanız gerekir.

Stick War: Legacy oyun basit: ekranın üst kısmında birimleri oluşturmak ve savunma veya saldırı modunda ordu tutmak için düğmeleri göreceksiniz. Eğer birimleri oluşturmak için altın gerekir unutmayın. İşçiler gereken altın almak, yani savaşçı miktarı ve işçiler arasında mükemmel bir denge tutmak gerekir.

Sopa savaş: Legacy oyun modları çok çeşitli içerir ‘ ‘klasik hikaye modu, ”hayatta kalma modu’ ve ‘turnuva modu’. Her biri, diğer oyun modlarında bulacağınızdan tamamen farklı benzersiz bir meydan okuma sunar. Örneğin ‘hayatta kalma modunda’, sadece zombilere karşı savaşırsınız; ancak ‘turnuva’ modunda sizinki gibi diğer ordularla karşılaşacaksınız.

Stick War: Legacy, süper eğlenceli ve bir ton içerik sunan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Tarayıcılar için tüm zamanların en popüler video oyunlarından biri artık Android işletim sisteminde parlıyor. Çöp Adam Savaşları oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.