web analytics

gece savaşanlar 2 oyunu oyna

Gece Savaşanlar 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Gece savaşanlar 2 oyunu oyna, Superfighters 2, Superfighters oyununun yükseltilmiş bir sürümüdür. Orijinal versiyonu gibi, Superfighters 2 bir dövüş oyunu. Yükseltilmekte olan bu sürüm, ilk sürümde bulunmayan birçok olağanüstü özelliğe sahiptir.

İlk olarak, oyunun tasarımı değiştirildi. İlk versiyonda, savaşlar sokaklarda ya da stoklarda gerçekleşiyor. Bu versiyonda, savaşların gerçekleştiği sahneler çeşitlidir. Her yerde savaşacaksın.

Sadece sahneler değil, oyundaki karakterlerin görünümünde de bazı değişiklikler oldu. İlk versiyonda, karakterler kısa ve biraz soluktur. Bu sürümde, karakterler biraz daha uzun boylu ve bakmak kolay olur.
Oyunun kuralı hala aynı kalır, ancak görevler biraz daha zorlaşır. İkinci versiyonda, mücadele etmeniz gereken takımlar çok daha güçlü hale geliyor, bu yüzden onları yenmek zorlaşıyor. Dahası, düşmanların sayısı çok daha fazladır ve büyük dalgalarda sürekli olarak birlikte yaklaşırlar. Bu nedenle, daha fazla mücadele etmelisin ve dinlenmeye zamanın yok.

Koşmak, zıplamak, ateş etmek, parçalamak, ezmek ve diğer karakterleri tekrar tekrar yakmak zorundasınız, ancak silah sayısı az ve gücünüz sınırlı. Silahı akıllıca kullanmalı ve gücünüzü korumalısınız, gereksiz bir şey yapmayın. Bu sürümü bu kadar zorlaştıran şeydir.
Bu oyunun ilk versiyonunu oynadıysanız, ilk versiyonun arka plan müziğini hatırladığınızdan eminim ki bu çok etkileyici. Bu bir dövüş oyunu ve oyun otomatik olarak çok kar fırtınası olan fon müziğini çalıyor. İkinci versiyonda, müzik de çok etkileyici. İmkansız bir görevi tamamlayan bir casus olduğunuzu hissettirir, çünkü İmkansız olan Misyon adlı filmin müziği gibi hissediyor.
Oyunun keşfetmeni bekleyen etkileyici özellikleri var. Buna ek olarak, oyun sizi havaya uçurmaya hazır, bu yüzden oyunu oynamak için çok şaşırmamaya çalışın. Bu inanılmaz. Gece savaşanlar 2 kral oyun skor.
Şimdi, savaşmaya hazır mısın?

OYUNA BAŞLA
REKLAM

dehşet oyun.

Temmuz 10, 2021
hihihi ha

cu gibi oyun

Nisan 10, 2022
Anonim

cu nedir hocam

Nisan 29, 2022
anonim

eskiden oynardım arasıra oynuyorum fakat patlama efekleri geçmiyor ekranda kalıyor ekranda kötü görüntü oluyor o efekleri düzeltirseniz güzel olur

Mayıs 18, 2022