web analytics

hasır şapkalı samuray 2 oyunu oyna

Hasır Şapkalı Samuray 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Hasır Şapkalı Samuray 2 oynamayı gerçekten ne kadar sevdiğinizi gördüğümüz için ve bir devam filmi de mevcut olduğundan, aksiyona ne kadar ilgi olduğunu bildiğimiz için sizinle paylaşmak hiç de kolay olmadı. genel olarak macera oyunları, hatta daha da fazlası, sizi Samuray’ın toprakları rahatsız eden birçok isyancı ve kötü şahsiyete karşı yasayı uyguladığı Orta Çağ Japonya’sına geri götürenler!

Bir kez daha, Hasır Şapkalı Samuray olarak günü kurtarın!

Ormanlardan, şehirlerden, kasabalardan, çorak arazilerden veya ülkenin diğer bölgelerinden geçerken, kılıç taşıyan çeşitli düşmanlar her yönden size bakacak ve onları kılıcınızla kesmek için fareyi kullanacaksınız, saldırmak istediğiniz yöne kaydırın.

Bir mobil cihazda oynuyorsanız, parmağınızla istediğiniz saldırı yönünde kaydırmanız yeterlidir. Şimdi, sağa, sola, yukarı veya aşağı nasıl kestiğinize bağlı olarak, kılıç farklı şekilde saldıracaktır, bu yüzden onları birleştirdiğinizden emin olun, çünkü kombo yapmak daha fazla puan kazanmanıza ve daha iyi bir prestij kazanmanıza yardımcı olacaktır. ve bir kılıç ustası olarak ün.

Bu, kuralları ve oynanışı artık düşünülmüş, çevrimiçi basit bir kılıç savaşı oyunudur, bu yüzden hiçbir şey sizi oyuna başlamaktan ve şu anda onunla eğlenmekten alıkoyamaz, pişman olmayacaksınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

pok gib

Mayıs 28, 2023