ikili çatışma 2 oyunu oyna

İkili Çatışma 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

İkili Çatışma 2 oyna . Güçlü silahların yardımıyla zararlı türlere karşı savaşmaya hazır mısınız? Şimdi Kevin Gu tarafından bu harika Shooter video oyunu Gun Mayhem 2 üzerinde kontrol edelim! Gun Mayhem 2, İyi silahlarla donatılmış özel bir ajan, rol alacaktır. Oyun aynı zamanda sizin gibi silah tutan tüm Al karakterlere karşı savaşacak farklı ortamlarda, içine getiriyor.

Gun Mayhem 2’deki kampanya modu, adım adım öğretici, inanılmaz derecede kolay Al ve daha fazlası gibi heyecan verici içeriklerle 16 aşamalarını açıyor. Kampanya modundan memnun değilseniz, arkadaşlarınızı özel oyun modunda zorluklarla karşılaşmaya davet edebilirsiniz, bu da 4 oyuncuya kadar bir oyuna katılmanızı sağlar. Zorluklar modunda, birçok zorlu aşamaları ile silah kargaşa becerilerini test edebiliyoruz. Kendine silah kütüphanesinde tüm silahlara bir gizlice zirve var.

Gun Mayhem 2 ile, özgürce istediğiniz kadar çok düşman ateş hangi bir katil maç, sahip ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay olmamıştı. Gun Mayhem 2’de oluşan birçok temel özellik var, bu da oyunu ilk baskıdan daha da heyecanlandırıyor. İster inanın ister inanmayın, Gun Mayhem 2, dünyadaki çok sayıda oyuncu tarafından test edilen en iyi atıcı video oyunlarından biridir. Şimdi, Gun Mayhem 2 bağımlılık oyun öğrenelim!

Silah Mayhem 2 Engellenmemiş:
Orada daha engellenmemiş video oyunları sağlayan hiçbir oyun sitesi https://slopex.net. Sen gun Mayhem kontrol edebilirsiniz 2 En Engellenmemiş https://slopex.net şimdi ve gun Mayhem 2 Unblocked gibi diğer serin oyunları oynamayı unutmayın!

Nasıl oynanır:
Düşmanları öldürmek için silahını kullan.

Eğer oyuncu 1 ise karakterinizi taşımak için ok tuşlarına basın.

Basın z ve X ateş ve bomba bırakın.

İpuçları ve püf noktaları:
Gun Mayhem 2 için bir acemi iseniz, öğretici sahne almak gerekir. Değilse, bazen kendinizi kurtarmak için öğretici aşamasını atlayın.

Üzerinde duracak bir yeriniz yoksa, ölüme götürüleceksiniz. İkili Çatışma 2 oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.