ikili çatışma 3 oyunu oyna

İkili Çatışma 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

İkili Çatışma 3 oyna . Ölümün gölgesi: gölge dövüş tarzındaki en mükemmel şövalye oyunu. Savaşın gölgesine karşı birleşin ve kayıp Krallığı kurtarın. Şimdi gölge mücadele!
Hareket halindeyken sürükleyici bir cep boyutunda fantezi aksiyon RPG oyna! Mobil oyun sınırlarını zorlayan Shadow of Death, internetin yaşanması gereken en iyi çevrimdışı şövalye oyunlarından biridir. Oyuncular düşmanca bir karanlık dünyayı fethetmek için 4 benzersiz gölge Şövalyeleri, çoklu oyun stilleri ve nadir zırh setleri yükleri arasında seçim yapabilirsiniz gibi istediğiniz şekilde savaşın.

O karanlık kılıcı kırbaçlayın, bazı yoldaşları toplayın ve bugün gölgeleri kesin!

Stickman Gölge Savaşçısı
Çöp adam gölge avcı seçin ve sonsuz savaş deney ve özelleştirme teşvik sağlam bir beceri ağacı ve derin envanter sistemine defterleri. Hatta zırh hantal bir takım genç bir çocuğun ruhu var, diğer çevrimdışı şövalye oyunları üst ne olabilir?

Shadow gölge efsaneleri tarzında karanlığı fethetmek
Klasik Dövüş Oyunları ve modern aksiyon RPG oyunları esinlenerek, gölge savaş büyü ve silah tabanlı hack ve çizgi oyun yüksek oktanlı karışımıdır.
Sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzü, düşmanları strateji haline getirmek ve harap etmek için farklı seçenekler sunar. Özel gölge savaş sistemi, en sert aksiyon RPG oyun hayranlarını tatmin edecek kadar derin olan herhangi bir oyuncu için erişilebilir. Ne bekliyorsun? O mistik karanlık bıçağı tut ve karanlığa dal! İkili Çatışma 3 oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.