kingdom rush oyunu oyna

Kingdom Rush Oyunu Nasıl Oynanır?

Kingdom Rush oyna ✅✅. Kingdom Rush’daki kavgaya katıl ve savaş alanındaki kılıçların çatışmasını duy! Krallığını goblinlerden, orklardan ve diğer çirkin yaratıklardan korumalısın! Kule Savunma türüne ait olan Kingdom Rush, hoş grafiklerle sezgisel bir oyuna sahip. Kaskını kap ve kralının en sevdiği komutan olarak askerleri eğitmeye hazırlan. Savaş alanında yanınızdayken, bu canavarlar istila girişimlerine pişman olacak.

Amacınız tüm düşman dalgalarını yenmek ve onların size ulaşmasını engellemektir. Bunu yapmak için haritaya çeşitli askerler ve kuleler yerleştirin. Her biri farklı ünite tiplerinde toplam 4 tip kule bulunmaktadır. Kışlalar askerleri eğitirken, okçu kulede ev nişancıları vardır. Mage kuleleri size bir büyücü verecek ve son olarak da bomba kuleleri, patlayıcıları ile istila sorununuza daha patlayıcı bir çözüm sunar. Her seviyede sınırlı slotunuz var, bu yüzden savunmanızı dikkatli bir şekilde planlayın. Kulelerinizi stratejik olarak yerleştirin. Bazı düşmanlar belirli hasar türlerine karşı dayanıklıdır, bu nedenle bunu aklınızda bulundurun. İşler fazla karıştığında, ek yardım kullanabilirsiniz! Güçlendirmeler düşmanlarınızı kısa bir süre meşgul edecek. Rain of Fire ile göklerden göktaşları toplayabilir ve düşmanlarınıza büyük zarar verebilirsiniz. Her kulenin sonunda kazandığınız yıldızlarla hem kuleler hem de ilave güçler yükseltilebilir. Yeni yükseltmelerin kilidini açtığınızda, düşmanlarınız da daha çeşitli hale gelecektir. Basit otoyollardan gargo stillere kadar birçok düşmanla karşılaşırsınız. Onları yenmek için istatistiklerine ve zayıflıklarına dikkat edin. Sadece 20 canınız var ve savunmanızı ihlal etmelerine izin verirseniz her düşman düşürecek. Mümkün olan en iyi şekilde hayatta kalmaya çalışın ve kahramanlığınızı göstermek için yeni seviyelerin kilidini açın! Kralını gururlandır ve düşmanlarını korkut!

Kingdom Rush ile krallığınıza giden yolları güvende tutun. Strateji oyunlarından hoşlanıyor musunuz? Kalenizi bir okçu olarak korumak için Castle Defender’ı veya denizleri kendiniz için istila etmek için Korsanlar Savaşı’nı inceleyin!

Geliştirici
Ironhide Game Studios bu oyunu geliştirdi, ayrıca Kingdom Rush Frontiers ve The Olympians of Clash.

Yayın tarihi
28 Temmuz 2011

Özellikler
Birden fazla yükseltme mevcut
Özel yetenekler
Çeşitli kule tipleri
Özel takviyeler
Kontroller
Oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

güzel

Ekim 9, 2022