web analytics

taş devri

Taş Devri Oyunu Oyna

Taş Devri oyunu oyna. Stone Age, tıpkı bizim için olduğu gibi, baştan sona gerçekten beğeneceğinizden emin olduğumuz, garantili, medeniyet inşa eden unsurlara sahip, 3D’de yepyeni bir boşta oyundur ve sizin için de olacağını biliyoruz, çünkü sizin için de öyle olacak. bu format daha önce defalarca denendi ve test edildi ve her zaman garantili bir hit!

Taş Devri’ni çevrimiçi yönetin!

Mağara adamınızı harita üzerinde hareket ettirmek için fareyi kullanın ve et toplayarak ve ilk üssünüzü oluşturmak için kullanarak başlayın. Ardından, karşı kabilenin üyelerini yenerek yaptığınız bir şey olan, kampınıza kabile üyelerini almanız gerekir.

Bunu yapmak için, mavi mağara insanlarına doğru gidin, onları savaşta dövün, kalan eti alın, ateşe verin ve sonra onu, daha sonra ortaya çıkacak yeni insanlarla çadırda değiştirmek için kullanın.

Bu yöntemi kullanarak kabilenizi büyütün, düşmanları alt edin ve onların topraklarını, daha fazla gelişme ve büyüme için kullanabileceğiniz toprakları ele geçirin, çünkü bu tür oyunlarda her zaman daha da büyümeniz gerekir.

Şimdiye kadar her şeyi kesinlikle anladınız, o yüzden eğlence başlasın, çünkü eğlenmenin en iyi yolu onu okumak değil, gerçekten oynamaktır!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.