warzone online oyunu oyna

Warzone Online Oyunu Nasıl Oynanır?

Warzone Online oyna . Hayır pay-to-win: tüm oyunlar bir masa oyunu gibi, tüm oyuncular için eşit adil. Sen kazanmak veya strateji değil, cüzdan dayalı Warzone oyunları kaybedersiniz.

* Tek oyunculu ve çok oyunculu: gerçek insanlara karşı oynayın veya bilgisayara karşı binlerce tek oyunculu seviyeden herhangi birini oynayın. Her ikisi de %100 ücretsizdir.
* Aktif topluluk: 10.000’den fazla çok oyunculu oyun her gün oynanır. Oyunlar 40 oyuncuya kadar olabilir ve ücretsiz-for-alls, takımlar, co-op ve daha fazlası olabilir!
* Çapraz platform: telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz. Hangi platformda olursa olsun diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak tüm!
* Asenkron oyunlar: Warzone oyunları kendi hızınızda çalınabilir. Arkadaşlarınızın hepsi onlarla oynamak için aynı anda çevrimiçi olması gerekmez. Uygun olduğunda sırayla ve Warzone sizi bekleyecektir.
* Özelleştirilebilir: Warzone çok esnek bir motora sahiptir. Oyunlar oluştururken, küçük bir varyanttan yepyeni bir deneyime kadar her şeyi oluşturmak için ayarlayabileceğiniz yüzlerce ayarınız var.
* Luck-free: varsayılan olarak, Warzone oyunları beceri tamamen belirlenir. Risk gibi zarların rastgeleliği yoktur.
* Haritalar: Warzone tüm toplum tarafından yapılan, seçim için haritalar binlerce vardır. Yoksa kendi tasarlayabilirsiniz! Haritalar 3000’den fazla toprakları ile epik fetihler için küçük kavgalar arasında değişir!
* Daha hızlı oyunlar: tüm oyuncular Warzone oyunları diğer Risk benzeri oyunlara göre önemli ölçüde daha hızlı hareket etmesini sağlar, aynı zamanda kendi dönüş alabilir.
* Topluluk seviyeleri: topluluktan tek oyunculu seviyeleri oynayın veya kendi seviyenizi yapın ve onu yenerek diğer oyuncuların tekrarlarını izleyin.
* Klanlar: bir klana katılın. Topluluk tarafından işletilen klan liginde yarışın!
* Kartlar: Warzone diplomasi kartı, casus kartı, hava ikmal kartı, abluka kartı ve daha fazlası gibi çeşitli efektlere sahip çeşitli kartlara sahiptir!
* Turnuvalar: turnuvalara katılın ve rekabet, ya da kendi oluşturmak!
* Merdivenler: Warzone herkes üst nokta için yarışıyor rekabetçi arenalar olan çeşitli merdivenler vardır.
* Quickmatch: QM kolay oynamak gibi şablonları eşit beceri oyuncularla eşleştirerek çok oyunculu içine atlamak için yapar.
* Açık Oyunlar: Quickmatch beğeninize değilse, her zaman diğer oyuncular tarafından yapılan oyunların bir listesini göz, ya da kendi yapabilirsiniz!
* Mods: Mods oyun motoru uzanan izin verir. Modlar tüm platformlarda, hatta telefonlarda/tabletlerde çalışır. Kurulum gerektirmez; kullanmak istediğiniz modların yanındaki kutuyu işaretleyin ve bu oyuna katılan herkese otomatik olarak dağıtılır Warzone Online oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.