web analytics

kuleler: kart savaşları

Kuleler: Kart Savaşları Oyunu Oyna

Kuleler kart savaşları oyunu oyna. Towers: Card Battles, birçok türde kart savaş oyunundan esinlenerek, bugün tüm ziyaretçilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz, strateji, dövüş, çöp adam, savaş ve her yönüyle aksiyon dolu hiper-gündelik oyunun yepyeni bir türüdür. ondan önce, ancak kartları dışarıda bırakmak ve daha gerçekçi hale getirmek. Şimdi tüm bunların neyle ilgili olduğunu görelim!

Kuleleri fethetmek için Kart Savaşlarını kazanın!

Mouse ile, kulelerde yaşayan prensesleri korurken, kırmızıları yenmek için mavi savaşçılarınızı kullanmak zorunda kalan, hepsi çöp adam olan kılıçlı ve okçu gibi savaşçıların kartlarını kulelere sürüklüyorsunuz.

Savaşçılarınızın hem saldırı gücü hem de sağlık istatistikleri vardır, bu nedenle kırmızı yaşamları bittiğinde onları kaybedersiniz, bu yüzden savaşları kazanmak için kazandığınız parayı ordunuzu yenilemek için kullandığınızdan emin olun.

Şimdi, seviyelerde ilerledikçe, düşürmeniz gereken düşman dalgalarının boyutu ve gücü artar, bu nedenle becerilerinizi, çöp adam ordunuzu ve kart destenizi de artırdığınızdan emin olun.

Kullanmanız için çeşitli yükseltmeler ve özel hareketler de görünebilir, bu yüzden bunu yapmaktan çekinmeyin ve zaferlerinizi garantileyin! İyi şanslar ve sizi daha fazla günlük oyunlarımızda görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.