web analytics

bingo

Bingo Oyunu Oyna

Bingo Açıcı” eğlenceli bir loto ve tombala temalı kumar oyunudur. Burada serin bir galibiyet ve sayılarla oynanan bir oyunda şansınızı tekrar denemelisiniz. Her zaman olduğu gibi, birkaç piyango biletiniz olacak ve şansınızı tekrar denemek ve daha fazla para kazanmak isteyeceksiniz. Neyse ki, her şey sahte olacak, biletler bedava ve ne para kazanabilir ne de kaybedebilirsiniz! Sadece oynayın, keyfini çıkarın, şansınızı ve şansınızı test edin ve daha fazla BINGO kazanmaya çalışın!

Nasıl oynanır?

Bir veya iki bilet ve ayrıca 3 farklı hız modundan birini seçin. Her bilette, 1’den 75’e kadar rastgele gelen sadece 25 numaranız olacak. Oyun başladıktan sonra, biletinizde işaretlemeniz gereken şanslı numaraları olan toplar düşecek. Bir biletiniz varsa oynaması daha kolay olacak, iki biletiniz varsa daha zor olacak. Her şey şansa ve şansa bağlı, bu yüzden oynamak her zaman çok ilginç!

Tüm yeni resimlerin kilidini açmak için biletinizdeki sayıları işaretleyin ve tombala kazanın!

Şanslı sayılara sahip toplam 55 top sizi bekliyor. Bir satırda arka arkaya 5 kapalı sayı alırsanız, zaten BINGO alırsınız ve bu harika! Ne kadar çok tombala, o kadar çok şans, o kadar çok ödül ve başarı, o kadar çok kazanç. İyi şanlar!İşte online oyun Bingo Opener , ücretsiz ve hemen şimdi oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.