jack smith oyunu oyna

Jack Smith Oyunu Nasıl Oynanır?

Jack Smith oyna ✅✅. Jacksmith ile savaşın diğer tarafını deneyimleyin. Kahramanlar savaşın gözle görülebilir zaferleri olabilir, ancak demirciler efsanevi silahları taklit edenlerdir. Jacksmith’te demirci olabilir ve kırmızı-ateş ateşinde mirasını geliştirebilirsin. Ne de olsa kahraman onu kullanabilir, ama nihayetinde canavarları öldüren silah. Çekiçini tut, örsünün yüzeyini temizle ve alevleri yakmak için körükleri pompalamaya başla! Demircilik yeteneklerinizi en iyi silahları yaratırken gösterin ve krallık askerlerinin tehlikeli hayvanları öldürmesine yardım edin. Kaslarınızı çalıştırmaya ve demirciğin ısısına dayanmaya hazır mısınız?

Jacksmith’te gezici bir demirci vardır. Amacınız, asker müşterileriniz için silah oluşturmaktır. İlk başta, kullanabileceğiniz sınırlı sayıda cevher ve kavrama olacaktır. İlerlerken, yeni cevherleri, silah parçalarını ve hatta bazı efsanevi silah tasarımlarını keşfedeceksiniz! Her seviyeye başladığınızda, asistanınız Scout size etrafta dolaşan canavarlar hakkında kısa bir rapor verecektir. Yakında asker gelecek ve yeni silahlar sipariş edecek. Bir silah oluşturmak için müşterinin siparişini tıklayın ve ardından bir iş istasyonu seçin. Taklit etmek istediğiniz silah türünü seçin ve metal bir cevher seçin. Metal cevherleri bir silahın gücünü ve dayanıklılığını belirler. Daha yüksek kaliteli cevherler daha dayanıklı bir tasarım sağlar. Gözünüzü sıcaklık ölçerden tutun, çünkü bir metalin aşırı ısınması düşük kaliteli silahlara neden olur. Erimiş metali kalıba döktükten sonra, kenarları bükme ve kulpları toplama zamanı gelmiştir. Kılıçlar için keskin bir kenar sağlamak için bıçakları çekiçlemeniz gerekir. Yaylar için, yay ve zanaat oklarını uzatmanız gerekir. Her silahın farklı bir işçilik süreci vardır, bu yüzden hepsine hakim olduğunuzdan emin olun. Tüm siparişlerinizi süre içinde tamamlamayı başarırsanız, bonus puan kazanırsınız. Tüm emirleriniz tamamlandıktan sonra, silahlarınızla donanmış askerler savaşa girecek. Aldığın silahların kalitesi savaşın sonucunu etkileyecek.

Kılıç, yay, savaş baltası ve diğer silahları oluştur. Canavarlarla savaş, yeni eşyaları topla ve kilidini aç. Jacksmith’te güvendiğiniz çekiçle krallık askerlerine ve kahramanlarına yardım edin. Diğer yönetim oyunlarımızı da mutlaka inceleyin!

Geliştirici
Jacksmith, Flipline Studios tarafından yaratıldı.

Yayın tarihi
2012

Özellikler
Toplanacak birçok içerik
Yaratmak için farklı silahlar
Rozet kazanabilirsin
Destansı silah tasarımlarını bulabilirsiniz
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
lsdtu8oserg

klaŞsıg

Nisan 22, 2021
Anonim

demirci jack oyunu iyi ama kaabiliyet gerektiriyor.

Temmuz 31, 2021
Arda Turan

31

Ekim 10, 2021