web analytics

komut saldırısı fps

Komut Saldırısı FPS Oyunu Oyna

Command Strike FPS, 3D ve çok oyunculu çevrimiçi, yepyeni bir birinci şahıs nişancı oyunudur; bu, dünyanın her yerinden, dünya, tasarımlar ve mekanikler ile dünyanın her yerinden diğer erkeklere ve erkeklere karşı atış becerilerinize meydan okuyabileceğiniz anlamına gelir. Counter-Strike Oyunlarından, ayrıca Battlefield, Call of Duty ve daha fazlasından ilham aldı!

Engelsiz çevrimiçi Command Strike FPS’de zafere giden yolda ateş edin!

Bilgisayara karşı tek başınıza oynamak istiyorsanız, üç farklı harita içeren Görevler modunu deneyin:

  1. Havuz
  2. ara yol
  3. Sanayi

Kendinize yeni silahlar ve koruyucu teçhizat satın alabileceğiniz Arsenal için oyunda kazandığınız parayı (altın çubuklarla temsil edilir) kullanın .

Buradaki çoğu kişinin denediği Çok Oyunculu modda daha fazla oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz ve bunu üç biçimde de oynayabilirsiniz:

  • Herkes İçin Ücretsiz: Açıkçası, buradaki herkes herkesi vuruyor, bu yüzden düşmanları yenin ve sonuna kadar hayatta kalın!!!
  • Takım Ölüm Maçı: Ana fikir aynıdır, sadece oyuncular iki takıma ayrılır, bu yüzden kazanmak için diğer takımı eleyin.
  • Bayrağı Ele Geçir: Kazanmak için düşman topraklarına sızmanız, bayraklarını ele geçirmeniz ve kendi ana üssünüze geri getirmeniz gerekir.

WASD ile hareket edin, silahları nişan almak ve ateş etmek için fareyi, el bombası atmak için G, ilk yardım çantası için H, çömelmek için C, zıplamak için boşluk tuşunu kullanın ve kaydırma tekerleği ile silahları değiştirin.

Tüm sanal askerlere iyi şanslar, mümkün olan en iyi zamana sahip olun ve şu anda burada sizin için hala yolda olan erkek çocuklar için başka harika oyunların neler olduğunu görmek için etrafta dolaşın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
ISMAYIL IBRAHIMLI

COK GUZEL

Mart 11, 2023